Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ss] Mój Zatruty Na Menghuanlj


arko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ukradłem go ani itp dostałem go od kolesia który kończył grę ale dostaje spam jak przejdę się z nim w m1

http://img191.images.../0607163600.jpg

Jak sie nie podoba nie dawać nic

Ci co grają na menghuanlj to wiedzą że tylko kilka polaków i kilku chinoli ma tam zatruty

Aby był dobry do pvp dla mentala wbić do tego zatrutego jakieś logiczne umy czy wymienić za jakieś pro śmiercio lub obs ?

s2c77Oa.png

Opublikowano

Piekny :) az sie patrzec chce ;d Ja bym ryzykowal robic w nim wieksze srednie tak z 50 ;d

 

 

Jak chcesz go wymienic za itemki do pvp to radze za jakiegos smiercio ale takiego pr oz kd / miecz slonca, ostrze boga smokow ;)

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

bony zostaw bo są idealne

40sr good

umki dośc dobre jak na takie sr

truta idealna na bossy

zwinność ci nie potrzebna(raczej)

kryt bardzo dobre

sura i szybkośc ataku zmienił bym na coś na woja lub przeszywe

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

Yyy za słońca lub ksieżycowy ? Grałeś na MenghuanLj ? Takie bronie jedynie za brylki mozna miec .. A brylka 5kkk :)

DraVe_14401_3.png
Opublikowano

Ja bym Ci radził bonów nie zmieniać, kd zmień i na bossy leć :), co do pvp to już możesz ostatecznie zmieniać um na +

bumcfksz :P

Opublikowano

Ja gram na MenghuanLJ i wiem jak trudno o zatruty :P... Nie raz połoz\żyłem mentala/bodego w zatrutym :D.. Ale jednak ja bym wolał tasak/słonca ;)

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Kolejny ,któremu się wydaje ,że jest pr0.

40%? Na PL(akurat astral bo tam gram <3) jest 47% :)

Nie zapominaj ,że to jest prywatny serwer :)

Więc z łaski swojej - weź się schowaj :)

Za wysoka.

Opublikowano

Skończyłem gre na menghuanlj eq wywaliłem zatrutego również

Teraz szukam podobnego serwa z dużą ilościa shopów i yangbugiem of course

s2c77Oa.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...