Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyłączanie gry podczas wchodzenia na serwer


BardZor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dlaczego jak wchodzę na serwer minecraft wchodzę i jestem w lobby i jest wszystko ok a jak wchodzę w lobby na serwer survival to mi wyłącza minecrafta?

usuwałem .minecraft uruchamiałem komputer ponownie i nic mi to nie dało.
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Daj więcej informacji, ty jesteś właścicielem serwera? Jeżeli nie to możliwe, że mają przerwę techniczną i jest włączona whitelista. ;)

Nie ma whitelisty moi koledzy normalnie grają na tym serwerze a ja jak próbuję wejść z lobby na server to jak wchodzę w teleport to mi crashuje minecrafta.

Opublikowano
---- Minecraft Crash Report ----

// Shall we play a game?

 

Time: 06.11.16 13:48

Description: Unexpected error

 

java.lang.NullPointerException: Unexpected error

at biv.a(SourceFile:1115)

at hr.a(SourceFile:99)

at hr.a(SourceFile:13)

at ef.a(SourceFile:164)

at biy.e(SourceFile:212)

at azd.o(SourceFile:1281)

at azd.ad(SourceFile:753)

at azd.e(SourceFile:704)

at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)

to mi pisze jak mi wyłącza minecrafta

Opublikowano

A na innych serwerach?

Pousuwaj jeszcze raz wszystko a i zawsze możesz spróbować innym launcherem.

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.

I jak masz 64. Bitowy system to zainstaluj jave 64 bitowa

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Mam podobny problem, gdy wchodze na serwer to one sie wylaczaja, ktos zna rozwiazanie?

Opublikowano

Mam podobny problem, gdy wchodze na serwer to one sie wylaczaja, ktos zna rozwiazanie?

Schudnij po prostu...

 

 

@Topic

Masz launcher premium czy nie?

Próbowałeś użyć innego launchera w przypadku non-premium?

 

Występuje to tylko na jednym serwerze czy na każdym?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...