Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać na serwer, różne waluty jak na Norbisf?


Gumskull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, chodzi mi o różne waluty które też będą w ramkach, mam itemshop od Nerfinek


Proszę o pomoc, daje dużo like..


 


2LaT.gif

Opublikowano

Znasz się chociaż trochę na PHP i MySQL? Jeśli nie, to polecam najpierw ogarnąć podstawy, a potem brać się za przeróbkę ItemShopu.

Opublikowano

Znasz się chociaż trochę na PHP i MySQL? Jeśli nie, to polecam najpierw ogarnąć podstawy, a potem brać się za przeróbkę ItemShopu.

Jak bym wiedział to bym nie pisał.

2LaT.gif

Opublikowano

To naucz się PHP i MYSQL :D

Ale dobra dam podpowiedzi nie gotowca.

 

Tworzysz tabelę "Twoja Waluta", na przykład cebule

A dalej to już zależy do czego chcesz je wykorzystać, możesz stworzyć Cron że co godzinę dodaje Ci 1 Cebulę, dodać przedmiot "NaukaPHP" i koszt 10 Cebul

 

A jak chcesz w ramce to dajesz mysql query "SELECT Cebule FROM player WHERE user_id=$id"

Gdzie $id to pobranie ciasteczka, zależy czy zabezpieczenony serwer czy nie, wtedy może różnić się ta komenda, ale zazwyczaj w ramce masz już jedno $id czy też $uid

 

Dalej dasz radę.

371007.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...