Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka bedzie przyszłość?


Endriex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś młodzi jako jedyni patrzyli w przyszłość i szukali w niej czegoś lepszego. Teraz jesteście marudni jak stare baby i użalacie się nad sobą jak jakieś pizdy.

 

Świat będzie kiedyś wspaniały o ile wszyscy się w końcu ogarną i zaczną na to pracować. Nie na siebie, nie na swoją religię, nie na swój kraj, miasto, sąsiedztwo tylko na świat.

 

A nie, sorry, lepiej ponarzekać i zadbać tylko o swoją dupę, zapomniałem.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Kiedyś młodzi jako jedyni patrzyli w przyszłość i szukali w niej czegoś lepszego. Teraz jesteście marudni jak stare baby i użalacie się nad sobą jak jakieś pizdy.

 

Świat będzie kiedyś wspaniały o ile wszyscy się w końcu ogarną i zaczną na to pracować. Nie na siebie, nie na swoją religię, nie na swój kraj, miasto, sąsiedztwo tylko na świat.

 

A nie, sorry, lepiej ponarzekać i zadbać tylko o swoją dupę, zapomniałem.

No patrzyli w przyszłość i co z tego wynikło? Wojny, bieda, ubóstwo jak było od zarania dziejów tak jest do teraz i będzie w nieskończoność. Świat nigdy nie będzie wspaniały bo nie da się zrobić z ludzi ideałów. Taka jest ludzka natura i walką z nią nie ma żadnego sensu.

Cyrk.png

Opublikowano

 

Kiedyś młodzi jako jedyni patrzyli w przyszłość i szukali w niej czegoś lepszego. Teraz jesteście marudni jak stare baby i użalacie się nad sobą jak jakieś pizdy.

 

Świat będzie kiedyś wspaniały o ile wszyscy się w końcu ogarną i zaczną na to pracować. Nie na siebie, nie na swoją religię, nie na swój kraj, miasto, sąsiedztwo tylko na świat.

 

A nie, sorry, lepiej ponarzekać i zadbać tylko o swoją dupę, zapomniałem.

No patrzyli w przyszłość i co z tego wynikło? Wojny, bieda, ubóstwo jak było od zarania dziejów tak jest do teraz i będzie w nieskończoność. Świat nigdy nie będzie wspaniały bo nie da się zrobić z ludzi ideałów. Taka jest ludzka natura i walką z nią nie ma żadnego sensu.

 

Wszelkie próby robienia "rajów na ziemi" kończyły się ich upadkiem, patrz III Rzesza i "nadludzie" albo ZSRR i "władza proletariatu". Oba te systemy prędzej czy później padły, skąpane we krwi ofiar.

Opublikowano

 

Kiedyś młodzi jako jedyni patrzyli w przyszłość i szukali w niej czegoś lepszego. Teraz jesteście marudni jak stare baby i użalacie się nad sobą jak jakieś pizdy.

 

Świat będzie kiedyś wspaniały o ile wszyscy się w końcu ogarną i zaczną na to pracować. Nie na siebie, nie na swoją religię, nie na swój kraj, miasto, sąsiedztwo tylko na świat.

 

A nie, sorry, lepiej ponarzekać i zadbać tylko o swoją dupę, zapomniałem.

No patrzyli w przyszłość i co z tego wynikło? Wojny, bieda, ubóstwo jak było od zarania dziejów tak jest do teraz i będzie w nieskończoność. Świat nigdy nie będzie wspaniały bo nie da się zrobić z ludzi ideałów. Taka jest ludzka natura i walką z nią nie ma żadnego sensu.

 

 

 

 

Kiedyś młodzi jako jedyni patrzyli w przyszłość i szukali w niej czegoś lepszego. Teraz jesteście marudni jak stare baby i użalacie się nad sobą jak jakieś pizdy.

 

Świat będzie kiedyś wspaniały o ile wszyscy się w końcu ogarną i zaczną na to pracować. Nie na siebie, nie na swoją religię, nie na swój kraj, miasto, sąsiedztwo tylko na świat.

 

A nie, sorry, lepiej ponarzekać i zadbać tylko o swoją dupę, zapomniałem.

No patrzyli w przyszłość i co z tego wynikło? Wojny, bieda, ubóstwo jak było od zarania dziejów tak jest do teraz i będzie w nieskończoność. Świat nigdy nie będzie wspaniały bo nie da się zrobić z ludzi ideałów. Taka jest ludzka natura i walką z nią nie ma żadnego sensu.

 

Wszelkie próby robienia "rajów na ziemi" kończyły się ich upadkiem, patrz III Rzesza i "nadludzie" albo ZSRR i "władza proletariatu". Oba te systemy prędzej czy później padły, skąpane we krwi ofiar.

 

Nikt tu nie mówi o zmienianiu ustroju świata czy jakichś wspólnotach jednoczących.

 

Chodzi mi o zachowanie, które czyni świat lepszym, żeby ludzie byli mniej egoistyczni, bardziej empatyczni, działający na korzyść swojej społeczności.

Żebyście przestali wciąż narzekać i dbać wyłącznie a swoją dupę a zaczęli się przejmować światem i ludźmi dookoła. Tyle wystarczy by świat był lepszy...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Raczej nic sie nie zmieni tak z dnia na dzien , swiat bedzie taki jaki jest . Nadal rzadzic beda bogaci egoisci , dobre zmiany to ze IT branza sie rozwija w szybkim tempie , wszystko wkolo skomputeryzowane. Chca czy nie chcac musimy sie pogodzic z tym ze swiat jest niesprawiedliwy a ludzie to egoistyczne istoty w wiekszosci. Teraz jest wiecej swobody niz bylo kiedys , teraz nikt sie o nikogo nie martwi i kazdy swoim zyciem zycie majac innych daleko w d..

Opublikowano

Wszystko będzie tak jak teraz tylko bardziej zautomatyzowane

Zaczniemy czerpać energie z uranu

Znacznie obniży się wartość ropy,gazu

Polska stanie się największym dostawcą grafenu w Europie z którego będą powstawać różne urządzenia

Wszyscy wrócą z emigracji bo praca tutaj będzie się opłacać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...