Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowość! Skrypt jest wydajniejszy niż plugin!


Oldis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecam, z ekipą CentrumPVP postanowiliśmy napisać Castle w skrypcie, wyniki o dziwo były zbliżone do tych z Core'a #TeamSkript'u.

 

Tutaj akurat bym tego nie odebrał jako sarkazm. Wy macie wszystko zrobione w skrypcie :)

Opublikowano

 

Polecam, z ekipą CentrumPVP postanowiliśmy napisać Castle w skrypcie, wyniki o dziwo były zbliżone do tych z Core'a #TeamSkript'u.

 

Tutaj akurat bym tego nie odebrał jako sarkazm. Wy macie wszystko zrobione w skrypcie :)

 

To żeś akurat dojebał xDD

 

@kisi jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj

 

@topic

A próbowaliście zwiększyć tps serwera tak żeby wszystko działało jeszcze szybciej?

u5niwrQ.png

Opublikowano

 

A próbowaliście zwiększyć tps serwera tak żeby wszystko działało jeszcze szybciej?

 

Zwiększenie ilość TPS spowodowały by przyspieszenie rozgrywki czego efektem byłoby skrócenie czasu trwania edycji. :D 

Opublikowano

OD ZAWSZE WIEDZIAŁEM, ŻE SKRIPT LEPSZY

@Risen. A TY MNIE WYŚMIAŁEŚ JAK MÓWIŁEM ŻEBY LIFEHARDA ZROBIĆ NA SKRYPTACH

 

#teamskript

Opublikowano

Polecam, z ekipą CentrumPVP postanowiliśmy napisać Castle w skrypcie, wyniki o dziwo były zbliżone do tych z Core'a #TeamSkript'u.

 

Przecież CentrumPvP to jest najlepiej zooptymalizowany serwer, 0 lagów, bugów wszystko cud, miód :) Hammer Pozdrowionka :-))

 

#TeamSarkazm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...