Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

DawcaPigulek

Problem z MuLegend

7 postów w tym temacie

Zainstalowanie tej aktualizacji powinno pomóc: LINK

Tylko pobierz odpowiednią do swojej wersji systemu.

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

No właśnie ten sposób nie pomaga.

Wyskakuje błąd podczas instalacji "Aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera". Sprawdziłem 20 razy czy pobieram dobrą wersję. Dużo osób ma ten sam problem z tego co zauważyłem. Poszperałem w necie i dowiedziałem się, że instalacja Visual C++ 2015 powinna pomóc, lecz nie moge zainstalować tego programu. Wyskakuje mi taki błąd: 

Error 0x80240017 Edytowano przez DawcaPigulek

Spróbuj jeszcze zainstalować to dla x64 lub to dla x86, po instalacji restart.

U mnie też nie chciała zaskoczyć instalacja. Zadziałała dopiero uruchomiona w pierwszej kolejności po restarcie.

Jaką wersje systemu masz?

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Instalowałem dla x64 bo taką mam wersje. Po restarcie i aktualizacji systemu dalej to samo.

Windows 8.1 x64

Pomogło mi zainstalowanie Windows 10, bo miałem to na siódemce i za cholerę to gówno nie chce pójść. Ewentualnie przeinstaluj system, zgraj pliki i system od nowa. Wkradł się poważniejszy błąd do systemu i nie sposób tego ogarnąć. Niby to wina visuala c++ 2015 ale to i tak nie pomaga. Nawet czyszczenie rejestrów, etc. też nic.

Pomogło mi zainstalowanie Windows 10, bo miałem to na siódemce i za cholerę to gówno nie chce pójść. Ewentualnie przeinstaluj system, zgraj pliki i system od nowa. Wkradł się poważniejszy błąd do systemu i nie sposób tego ogarnąć. Niby to wina visuala c++ 2015 ale to i tak nie pomaga. Nawet czyszczenie rejestrów, etc. też nic.

Potwierdzam, używam win7 32bity i win7 64 bity i na każdym mam problem taki sam jak autor - po zainstalowaniu WIN10 work all

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518656
Użytkowników: 1189624
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: aefegwerhwerherjytuer34634y632