Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić tło/obraz w sfgame na Bohaterze


Gumskull

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

w folderze res jesli korzystasz z własnych grafik

Korzystam z grafiki ZeusXP

 

Musisz sobię pobrać Grafiki. 

 

A co zrobić jak już ją pobiorę?

2LaT.gif

Opublikowano

 

 

 

 

w folderze res jesli korzystasz z własnych grafik

Korzystam z grafiki ZeusXP

 

Musisz sobię pobrać Grafiki. 

 

A co zrobić jak już ją pobiorę?

 

Jak zmienisz sobię to grafikę np. w Gimpie to musisz wtedy podmienić. ;)

 

W folderze res? jak tam nie ma nic do podmieniać

2LaT.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

w folderze res jesli korzystasz z własnych grafik

Korzystam z grafiki ZeusXP

 

Musisz sobię pobrać Grafiki. 

 

A co zrobić jak już ją pobiorę?

 

Jak zmienisz sobię to grafikę np. w Gimpie to musisz wtedy podmienić. ;)

 

W folderze res? jak tam nie ma nic do podmieniać

 

To po prostu wgraj grafiki do folderu res

baner.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

w folderze res jesli korzystasz z własnych grafik

Korzystam z grafiki ZeusXP

 

Musisz sobię pobrać Grafiki. 

 

A co zrobić jak już ją pobiorę?

 

Jak zmienisz sobię to grafikę np. w Gimpie to musisz wtedy podmienić. ;)

 

W folderze res? jak tam nie ma nic do podmieniać

 

To po prostu wgraj grafiki do folderu res

 

Już to wgrałem ale nie ma zmian.

2LaT.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

w folderze res jesli korzystasz z własnych grafik

Korzystam z grafiki ZeusXP

 

Musisz sobię pobrać Grafiki. 

 

A co zrobić jak już ją pobiorę?

 

Jak zmienisz sobię to grafikę np. w Gimpie to musisz wtedy podmienić. ;)

 

W folderze res? jak tam nie ma nic do podmieniać

 

To po prostu wgraj grafiki do folderu res

 

Już to wgrałem ale nie ma zmian.

 

Musisz Pobrać sobie SWF By Gilu i zmienić w pliku client cfg żeby pobierało grafiki z twojego serwera.

 

Można prosić o link do SWF?

2LaT.gif

Opublikowano

Krok po kroku:

1. Pobierasz plik game.swf udostępniony przez @GILUxDILU,

2. Otwierasz plik index.php szukasz linijki podłączającej SWF i zmieniasz z sfgame555 na game,

3. Pobierasz paczkę grafik (bodajże była ona gdzieś na forum),

4. Wchodzisz w res.... i odnajdujesz grafikę która Ci interesuje, a następnie ją podmieniasz.

Trudne? Nie wydaje mi się.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...