Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Umiejętności wojownika na poziomie S - Sayia.pl


Sayia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


2033227.jpeg


Witamy.


W pierwszym temacie chcieliśmy zaprezentować wam autorskie :


umiejętności wojownika na poziomie S - na serwerze  Sayia


 


 


 


 



 


 


Materiały informacyjne ukazujące serwer będą pojawiały się cyklicznie co parę dni.


Projekt jakim jest Sayia cechuje się oprawą graficzną oraz autorskimi systemami / rozwiązaniami ,które ukażemy w swoim czasie.


 


W słowach końcowych chciałbym nadmienić iż Sayia jest tworzona kawał czasu i będzie serwerem Medium/Easy oraz że wystartuje jeszcze w tym roku.


 


[ Na Filmie ikony umiejętności są ukazane jakby były na poziomie P jest to błąd graficzny ,ponieważ nie skończyliśmy jeszcze kodować clienta. ]


 


 


Zapraszamy na nasz profil na Facebooku


https://www.facebook.com/Sayiapl-Prywatny-Serwer-Metin2-1751909431801208/


Opublikowano

Nie wiem czy takie autorskie bo na epvp są niemalże identyczne to samo na mt2home również to samo :) więc nie wiem co w tym autorskiego jest no ale spoko a najbardziej to mnie ciekawi kto się kryje w administracji :) zwłaszcza technik skoro sobie przypisuje takie autorskie skile 

Opublikowano

Nie wiem czy takie autorskie bo na epvp są niemalże identyczne to samo na mt2home również to samo :) więc nie wiem co w tym autorskiego jest no ale spoko a najbardziej to mnie ciekawi kto się kryje w administracji :) zwłaszcza technik skoro sobie przypisuje takie autorskie skile 

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie hejtowal , życzę powodzenia w szukaniu tych o to umiejętności po internetach. (każdy nasz skill był edytowany , poprawiany) .

a co do twojego zarzutu serwer tworzy wielu ludzi tym bardziej ze na tym forum posiadają od długiego czasu awatar Sayi.

Opublikowano

Po obejrzeniu muszę stwierdzić, że są bardzo zedytowane skille, oczywiście na duży plus. Bardzo ciekawie są również przedstawione :) Mam nadzieję, że to dopiero początek, a serwer będzie równie ciekawy :)

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

No i bardzo ładnie ;) może niedługo uda się w 100% skończyć serwer bo prace trwają już od roku. powodzenia panowie :) 

Opublikowano

 

Nie wiem czy takie autorskie bo na epvp są niemalże identyczne to samo na mt2home również to samo :) więc nie wiem co w tym autorskiego jest no ale spoko a najbardziej to mnie ciekawi kto się kryje w administracji :) zwłaszcza technik skoro sobie przypisuje takie autorskie skile 

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie hejtowal , życzę powodzenia w szukaniu tych o to umiejętności po internetach. (każdy nasz skill był edytowany , poprawiany) .

a co do twojego zarzutu serwer tworzy wielu ludzi tym bardziej ze na tym forum posiadają od długiego czasu awatar Sayi.

 

Skoro ty nie odróżniasz hejtu od zwrócenia uwagi to słabo kolego z tobą zwróciłem wam uwagę iż przypisujecie sobie coś co już dawno jest na 2 innych forach ale to wasze autorstwo pomijając to że tamte wstawki są z przed roku praktycznie to wy dopiero teraz przypisujecie sobie autorstwo czegoś czego nie zrobiliście skoro to dla ciebie hejt to tak jestem wielkim ogromnym hejterem który hejtuje was na podstawie zwrócenia uwagi ze jak możecie być czegoś autorami skoro takie coś już jest  Pozdrawiam i obiecuje wam że każdą rzecz na tym serwerze gdzie napiszecie autorskie sprawdzę i jeśli coś identycznego będzie na którymś z for z których korzystam ja to oczywiście to wypisze Btw. nie żadne wasze autorstwo tych skili a zwykła kradzież i przypisanie sobie prawa pozdrawiam do czegoś czego nie zrobiliście wy zobaczymy jaki jesteś kumpel odporny na konstruktywną krytykę masz na tyle szczęścia że nie można linków wstawiać do innych for bo bym ci ładnie zaprezentował wasz ogromny wkład w edycje tych skili 

Opublikowano

 

 

Nie wiem czy takie autorskie bo na epvp są niemalże identyczne to samo na mt2home również to samo :) więc nie wiem co w tym autorskiego jest no ale spoko a najbardziej to mnie ciekawi kto się kryje w administracji :) zwłaszcza technik skoro sobie przypisuje takie autorskie skile 

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie hejtowal , życzę powodzenia w szukaniu tych o to umiejętności po internetach. (każdy nasz skill był edytowany , poprawiany) .

a co do twojego zarzutu serwer tworzy wielu ludzi tym bardziej ze na tym forum posiadają od długiego czasu awatar Sayi.

 

Skoro ty nie odróżniasz hejtu od zwrócenia uwagi to słabo kolego z tobą zwróciłem wam uwagę iż przypisujecie sobie coś co już dawno jest na 2 innych forach ale to wasze autorstwo pomijając to że tamte wstawki są z przed roku praktycznie to wy dopiero teraz przypisujecie sobie autorstwo czegoś czego nie zrobiliście skoro to dla ciebie hejt to tak jestem wielkim ogromnym hejterem który hejtuje was na podstawie zwrócenia uwagi ze jak możecie być czegoś autorami skoro takie coś już jest  Pozdrawiam i obiecuje wam że każdą rzecz na tym serwerze gdzie napiszecie autorskie sprawdzę i jeśli coś identycznego będzie na którymś z for z których korzystam ja to oczywiście to wypisze Btw. nie żadne wasze autorstwo tych skili a zwykła kradzież i przypisanie sobie prawa pozdrawiam do czegoś czego nie zrobiliście wy zobaczymy jaki jesteś kumpel odporny na konstruktywną krytykę masz na tyle szczęścia że nie można linków wstawiać do innych for bo bym ci ładnie zaprezentował wasz ogromny wkład w edycje tych skili 

 

Widzę, że jesteś już w 100% pewny, skoro piszesz, że kradzione :) Więc proszę o dowód, bo na razie to co piszesz to niestety jest zwykły hejt, bo nic nie udowadniasz, a oskarżasz kogoś o kradzież. Koleś się napracował przy tych skillach, a ty od tak w kilka minut po opublikowaniu pracy robionej przez kilka dni bezczelnie go urażasz, więc się zastanów nad sobą i najpierw znajdź dowody, zanim coś skomentujesz.

 

Skille były 2 razy poprawiane, więc w cuda nie wierzę, by było kradzione, gratuluje wspaniałych efektów. Czekam na kolejne filmiki z serwera!

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

 

 

Nie wiem czy takie autorskie bo na epvp są niemalże identyczne to samo na mt2home również to samo :) więc nie wiem co w tym autorskiego jest no ale spoko a najbardziej to mnie ciekawi kto się kryje w administracji :) zwłaszcza technik skoro sobie przypisuje takie autorskie skile 

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie hejtowal , życzę powodzenia w szukaniu tych o to umiejętności po internetach. (każdy nasz skill był edytowany , poprawiany) .

a co do twojego zarzutu serwer tworzy wielu ludzi tym bardziej ze na tym forum posiadają od długiego czasu awatar Sayi.

 

Skoro ty nie odróżniasz hejtu od zwrócenia uwagi to słabo kolego z tobą zwróciłem wam uwagę iż przypisujecie sobie coś co już dawno jest na 2 innych forach ale to wasze autorstwo pomijając to że tamte wstawki są z przed roku praktycznie to wy dopiero teraz przypisujecie sobie autorstwo czegoś czego nie zrobiliście skoro to dla ciebie hejt to tak jestem wielkim ogromnym hejterem który hejtuje was na podstawie zwrócenia uwagi ze jak możecie być czegoś autorami skoro takie coś już jest  Pozdrawiam i obiecuje wam że każdą rzecz na tym serwerze gdzie napiszecie autorskie sprawdzę i jeśli coś identycznego będzie na którymś z for z których korzystam ja to oczywiście to wypisze Btw. nie żadne wasze autorstwo tych skili a zwykła kradzież i przypisanie sobie prawa pozdrawiam do czegoś czego nie zrobiliście wy zobaczymy jaki jesteś kumpel odporny na konstruktywną krytykę masz na tyle szczęścia że nie można linków wstawiać do innych for bo bym ci ładnie zaprezentował wasz ogromny wkład w edycje tych skili 

 

Oświecę Cię jeżeli tak bardzo chcesz udowodnić swoje racje pod tym tematem.

Określenie autorskie nie oznacza w naszym mniemaniu że skille są robione od zera - każdy element tworzony na nowo.

Umiejętności zostały edytowane pod każdym aspektem ( mde / mse / png / dds / tga )

Podstawą skilli były  umiejętności aktualnie używane przez serwery globalne jak i prywatne oraz też takie pochodzące z 2007 roku .

Nic dziwnego że widzisz podobieństwa no ale proszę Cię - to jest metin więc zarys effectu się nie zmienia jedynie wykończenie graficznie lub inne.

Dodam na koniec że twoje argumenty że nasze umiejętności są ogólnodostępne są nie trafione ,ponieważ każdy czar został przez nas edytowany / poprawiany / robiony pod naszą wizję.

 

Chciałbym zakończyć na tym naszą dyskusję mam nadzieję że zmienisz lekko swoje zdanie po zobaczeniu innych umiejętności na poziomie S.

Opublikowano

Czyli co.. Teraz każdy serwer będzie skille na poziom S robił - bo jeden już miał? Aaa no przecież, na jednym z forum za darmo są wstawione :D.

Opublikowano

Czyli co.. Teraz każdy serwer będzie skille na poziom S robił - bo jeden już miał? Aaa no przecież, na jednym z forum za darmo są wstawione :D.

Dlaczego niby każdy serwer ?

Umiejętności są na poziomie S ponieważ nazwa serwera zaczyna się właśnie od tej litery.... gdyby nazwa była inna to zmieniłaby się literka.

 

kolejny post związany z bzdurą że owe skille są ogólnodostępne.

Opublikowano

 

Czyli co.. Teraz każdy serwer będzie skille na poziom S robił - bo jeden już miał? Aaa no przecież, na jednym z forum za darmo są wstawione :D.

Dlaczego niby każdy serwer ?

Umiejętności są na poziomie S ponieważ nazwa serwera zaczyna się właśnie od tej litery.... gdyby nazwa była inna to zmieniłaby się literka.

 

kolejny post związany z bzdurą że owe skille są ogólnodostępne.

 

Naucz się czytać jeśli masz z tym problem... Skille na S kojarzą mi się z dodatkowym poziomem skilli M>G>P>S - co jest ogólnodostępne i właśnie to miałem na myśli.

Opublikowano

 

 

Czyli co.. Teraz każdy serwer będzie skille na poziom S robił - bo jeden już miał? Aaa no przecież, na jednym z forum za darmo są wstawione :D.

Dlaczego niby każdy serwer ?

Umiejętności są na poziomie S ponieważ nazwa serwera zaczyna się właśnie od tej litery.... gdyby nazwa była inna to zmieniłaby się literka.

 

kolejny post związany z bzdurą że owe skille są ogólnodostępne.

 

Naucz się czytać jeśli masz z tym problem... Skille na S kojarzą mi się z dodatkowym poziomem skilli M>G>P>S - co jest ogólnodostępne i właśnie to miałem na myśli.

 

Nie wiem czy od strony technicznej są ogólnodostępne czy też nie dlatego pomyślałem że chodzi Tobie o literkę.

Nasze umiejętności są inaczej zrobione posiadają one nowe atrybuty - całym systemem zajmuje się nasz programista i nie mamy potrzeby używać systemów od innych osób a tym bardziej darmowych.

Opublikowano

 

Czyli co.. Teraz każdy serwer będzie skille na poziom S robił - bo jeden już miał? Aaa no przecież, na jednym z forum za darmo są wstawione :D.

Dlaczego niby każdy serwer ?

Umiejętności są na poziomie S ponieważ nazwa serwera zaczyna się właśnie od tej litery.... gdyby nazwa była inna to zmieniłaby się literka.

 

kolejny post związany z bzdurą że owe skille są ogólnodostępne.

 

Czyli jak jest?

M = Master

G = Grand Master

P = Perfect Master

S = Sayia? XDD

Dopracowane, nie powiem

 

Skille jak skille, zawsze jakiś miły dodatek, tylko lepiej dopasujcie to dobrze, żeby jeszcze bardziej nie roz*ebać tego żałosnego balansu w metinie.

tenor.gif

 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...