Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GRIINLAB.PL | Profesjonalny i licencjonowany serwer głosowy


GriinLab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
<09:10:12> The icon for channel "|• » Jak zostać zarejestrowanym?" (391) was not found.
<09:10:15> Server properties have been edited by "(m-bot) Guard System"
<09:10:17> The icon for server group "18+" was not found.
<09:10:17> The icon for server group "LoL" was not found.
<09:10:17> The icon for server group "World of Tanks" was not found.
<09:10:17> The icon for server group "12+" was not found.
<09:10:17> The icon for server group "Rak" was not found.<09:10:51> The icon for channel "" (0) was not found.
<09:10:51> The icon for channel "" (0) was not found.
<09:11:07> The icon for server group "16+" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Minecraft" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Dota 2" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "CS:GO" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Margonem" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:07> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:08> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:12> The icon for channel group "Unknown (0)" was not found.
<09:11:12> The icon for channel group "Unknown (0)" was not found.

Trochę do dopracowania ogólnie to tak nie masz szału. 6/10

Chcesz zautomatyzować serwer a nie umiesz lub nie daje rady twoja maszyna ? 

 

Zobacz http://www.mpcforum.pl/topic/1583551-boty-serwerowe-pod-serwer-ts/

 

Opublikowano

Serwer średni, słaba prezentacja, brzydkie ikony.

 

Plusy:

- Ładny baner

- mBot (ciekaw jestem czy legalny)

 

 

Minusy:

- Brak botów muzycznych

- Licka LHP (crack?)

- Brzydkie ikonki

- Brak mozliwosci pisania do administracji na priv

- nie ładują się niektóre ikony

 

<15:29:02> The icon for server group "Ślonsk Pany" was not found.
<15:29:10> The icon for server group "Misiaczki GRiiN'a" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Ważywo Gejming" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<15:29:13> The icon for server group "Hearthstone" was not found.
<15:29:37> The icon for server group "Kappa" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Heroes of the Storm" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Rudy" was not found.

 

Ocena? 5/10

Opublikowano

Serwer średni, słaba prezentacja, brzydkie ikony.

 

Plusy:

- Ładny baner

- mBot (ciekaw jestem czy legalny)

 

 

Minusy:

- Brak botów muzycznych

- Licka LHP (crack?)

- Brzydkie ikonki

- Brak mozliwosci pisania do administracji na priv

- nie ładują się niektóre ikony

<15:29:02> The icon for server group "Ślonsk Pany" was not found.
<15:29:10> The icon for server group "Misiaczki GRiiN'a" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Ważywo Gejming" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<15:29:13> The icon for server group "Hearthstone" was not found.
<15:29:37> The icon for server group "Kappa" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Heroes of the Storm" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Rudy" was not found.

Ocena? 5/10

 

Dziękujemy za opinię.

W odpowiedzi na Twoją opinię:

MBot jak i serwerowa licencja jak najbardziej legalna.

Co do kontaktu z Administracją, jest od tego centrum pomocy, gdzie po wejściu cała administracja dostaje powiadomienie.

Boty muzyczne moim zdaniem są zupełnie nie potrzebne. Kto sobie chce posłuchać muzyki, puści w ją w tle...

Co do "brzydkich" ikonek - o gustach się nie dyskutuje ;)

 

Jeszcze raz dziękujemy za konstruktywną ocenę.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

 

 

Serwer średni, słaba prezentacja, brzydkie ikony.

 

Plusy:

- Ładny baner

- mBot (ciekaw jestem czy legalny)

 

 

Minusy:

- Brak botów muzycznych

- Licka LHP (crack?)

- Brzydkie ikonki

- Brak mozliwosci pisania do administracji na priv

- nie ładują się niektóre ikony

<15:29:02> The icon for server group "Ślonsk Pany" was not found.
<15:29:10> The icon for server group "Misiaczki GRiiN'a" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Ważywo Gejming" was not found.
<15:29:12> The icon for server group "Unknown (0)" was not found.
<15:29:13> The icon for server group "Hearthstone" was not found.
<15:29:37> The icon for server group "Kappa" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Heroes of the Storm" was not found.
<15:29:49> The icon for server group "Rudy" was not found.

Ocena? 5/10

 

Dziękujemy za opinię.

W odpowiedzi na Twoją opinię:

MBot jak i serwerowa licencja jak najbardziej legalna.

Co do kontaktu z Administracją, jest od tego centrum pomocy, gdzie po wejściu cała administracja dostaje powiadomienie.

Boty muzyczne moim zdaniem są zupełnie nie potrzebne. Kto sobie chce posłuchać muzyki, puści w ją w tle...

Co do "brzydkich" ikonek - o gustach się nie dyskutuje ;)

 

Jeszcze raz dziękujemy za konstruktywną ocenę.

 

Pozdrawiam.

 

Ehhh legalna licencja tak? A port 2008 specjalnie filtrowany? xD

 

Tu mały ss o portach:

crack1.jpg?1478364640

 

Serwer ogólnie nie przypadł mi do gustu

 

@@GriinLab i dlaczego nie odpowiesz na komentarz kolegi wyżej?

Dlaczego port 2008 jest otwarty? Dzieje się to wtedy kiedy wgrywasz crack licencje.

Pokaż ss z panelu na teamspeak.com

lubie-to-png.png

  • 3 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...