Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gotowy projekt szuka sponsora/wspólnika


Dropsik98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam pliki serwerowe skończone w ~99%... Pliki są zrobione pod serwer medium/hard w stylu "oldschool". Wszystko mogę bezproblemowo zaprezentować wszystko  :) Jestem osobą doświadczoną (około 3 lata) w tworzeniu serwerow metin2, swoją prace wykonuję szybko i starannie 


 


Z mojej strony oferuję:


- uczciwość


- kulturę 


- zaangażowanie


- znajomość lua/python/c++


- kodowanie interface


- stronę www


- terminowość


Oczekuje od inwestora:


- pokrycia wszelkich kosztów projektu (tj. grafika,reklama,maszyny)


- terminowości 


- zaangażowania


 


Kontakt do mnie przez forum lub gg: 56461497


Opublikowano

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja.. 

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus.  ;)

Opublikowano

 

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja..

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus. ;)

Ojoj kogos tu cos boli.. Kto ci powiedzial, ze Aventus jest moj? Gdybac sobie kazdy moze.

Idz juz idz zajmuj sie swoim zyciem (jesli tak to mozna nazwac) z dzieciakiem w wieku 18 lat i bez kasy i wyksztalcenia xD

Opublikowano

 

 

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja..

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus. ;)

Ojoj kogos tu cos boli.. Kto ci powiedzial, ze Aventus jest moj? Gdybac sobie kazdy moze.

Idz juz idz zajmuj sie swoim zyciem (jesli tak to mozna nazwac) z dzieciakiem w wieku 18 lat i bez kasy i wyksztalcenia xD

 

Haha chłopie co ty możesz wiedzieć, czy mam kasę i czy nie mam wykształcenia... :) Dla twojej wiedzy kończę szkołę i idę do roboty zarabiać normalnie... nie jak ty chujać ludzi na serwerach...

Naucz się zarabiać realnie a nie jakimiś gównianymi serwerami.. :P

Opublikowano

 

 

 

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja..

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus. ;)

Ojoj kogos tu cos boli.. Kto ci powiedzial, ze Aventus jest moj? Gdybac sobie kazdy moze.

Idz juz idz zajmuj sie swoim zyciem (jesli tak to mozna nazwac) z dzieciakiem w wieku 18 lat i bez kasy i wyksztalcenia xD

 

Haha chłopie co ty możesz wiedzieć, czy mam kasę i czy nie mam wykształcenia... :) Dla twojej wiedzy kończę szkołę i idę do roboty zarabiać normalnie... nie jak ty chujać ludzi na serwerach...

Naucz się zarabiać realnie a nie jakimiś gównianymi serwerami.. :P

 

xDDDDDDDDDD

Sugerowanie, że tylko na serwerach można zarabiać.

Pokazać Ci stan mojego konta? Lepiej nie, bo się powiesisz :)

W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem niedojdą życiową co daje każdemu dostęp do wszystkiego i płacze jak coś się zepsuje.

Idź idź do roboty, może za 30 lat sobie kupisz opla xD

A co masz na myśli zarabiać realnie? Kopać rowy jak Ty za 1500 zł? Nie dzięki, mam troszkę większe ambicje :)

Opublikowano

 

 

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja..

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus. ;)

Ojoj kogos tu cos boli.. Kto ci powiedzial, ze Aventus jest moj? Gdybac sobie kazdy moze.

Idz juz idz zajmuj sie swoim zyciem (jesli tak to mozna nazwac) z dzieciakiem w wieku 18 lat i bez kasy i wyksztalcenia xD

 

xdd

 

 

 

 

 

Asfen pls..

To nie ja downie... :P

 

K***a ty to już masz jakiś zryty mózg przez mój nick, każdego obwiniasz że to ja skoro to nie ja..

 

Jakbyś nie wiedział nie robię serwerów ciulu już. ;)

Wolę zająć się życiem realnym nie to co ty, 20 serwerów znów z czego Aventus. ;)

Ojoj kogos tu cos boli.. Kto ci powiedzial, ze Aventus jest moj? Gdybac sobie kazdy moze.

Idz juz idz zajmuj sie swoim zyciem (jesli tak to mozna nazwac) z dzieciakiem w wieku 18 lat i bez kasy i wyksztalcenia xD

 

Haha chłopie co ty możesz wiedzieć, czy mam kasę i czy nie mam wykształcenia... :) Dla twojej wiedzy kończę szkołę i idę do roboty zarabiać normalnie... nie jak ty chujać ludzi na serwerach...

Naucz się zarabiać realnie a nie jakimiś gównianymi serwerami.. :P

 

gówniane serwery, na których jest po 1k+ typa w grze, omg idź zarabiać "realnie" czyszcząc kible na wyspach, robienie serwera w metinie to hańba dla rodziny na następne 10 pokoleń

jest popyt to się to wykorzystuje, proste

tenor.gif

 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...