Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] ExploitFixer - poprawki kilku luk Spigota


NSOfficial

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oteczku....  Ty serio nie wiesz, że ten XDXD  co do Ciebie pisał to zwykły Internetowy Troll, nas też wkręcał że jest "Invicjuszem" xD On nawet nie ma nic wspólnego z "Onion Team"... 

 

>Śmianie się z czyjejś fryzury....

Pokaż lepiej swoje zdjęcie :D 

 

>Wbijesz nam na chaty :D?

No to zajebiścieeee ;) 

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Oteczku....  Ty serio nie wiesz, że ten XDXD  co do Ciebie pisał to zwykły Internetowy Troll, nas też wkręcał że jest "Invicjuszem" xD On nawet nie ma nic wspólnego z "Onion Team"... 

 

>Śmianie się z czyjejś fryzury....

Pokaż lepiej swoje zdjęcie :D

 

>Wbijesz nam na chaty :D?

No to zajebiścieeee ;)

 

Nie ma nic wspólnego a jednak jest na waszym discordzie.

I ogólnie wypad mi stąd, bo to temat o pluginie a nie gównoburza 14latków.

Opublikowano

 

Oteczku....  Ty serio nie wiesz, że ten XDXD  co do Ciebie pisał to zwykły Internetowy Troll, nas też wkręcał że jest "Invicjuszem" xD On nawet nie ma nic wspólnego z "Onion Team"... 

 

>Śmianie się z czyjejś fryzury....

Pokaż lepiej swoje zdjęcie :D

 

>Wbijesz nam na chaty :D?

No to zajebiścieeee ;)

 

Nie ma nic wspólnego a jednak jest na waszym discordzie.

I ogólnie wypad mi stąd, bo to temat o pluginie a nie gównoburza 14latków.

 

Sam jesteś na naszym discordzie palancie... pod nazwą "Invicwelcjusz" (Sam zaliczasz się do nas :) ). A on nie jest ;)

Opublikowano

 

 

Oteczku....  Ty serio nie wiesz, że ten XDXD  co do Ciebie pisał to zwykły Internetowy Troll, nas też wkręcał że jest "Invicjuszem" xD On nawet nie ma nic wspólnego z "Onion Team"... 

 

>Śmianie się z czyjejś fryzury....

Pokaż lepiej swoje zdjęcie :D

 

>Wbijesz nam na chaty :D?

No to zajebiścieeee ;)

 

Nie ma nic wspólnego a jednak jest na waszym discordzie.

I ogólnie wypad mi stąd, bo to temat o pluginie a nie gównoburza 14latków.

 

Sam jesteś na naszym discordzie palancie... pod nazwą "Invicwelcjusz" (Sam zaliczasz się do nas :) ). A on nie jest ;)

 

 

To chyba Ci się pomyliło, bo ja nie używam discorda.

Opublikowano

Czemu ten cały "Orion team" nie potrafi nawet sklecić poprawnie zdania ;-;?

Opublikowano

Czemu ten cały "Orion team" nie potrafi nawet sklecić poprawnie zdania ;-;?

 

Biorąc pod uwagę ich iloraz inteligencji to raczej nic dziwnego. xD

 

 

@topic

Już niedługo aktualizacja i fix nowego crashera pod 1.9+.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...