Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Media Expert - gwarancja


Arychats

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakieś 7 miesięcy temu kupiłem sluchawki i dziś akurat przestała działać jedną z słuchawek. Czy mogę oddać na reklamacje mając tylko paragon ?

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg


 


Jeśli pomogłem daj LIKE

Opublikowano

Tak i nie, jak sam urwałeś, zepsułeś  to nie masz żadnej gwarancji. 

 

Sklep nie przyjmuje nigdy żadnych gwarancji, ludzie nauczcie się. Jesli wam tego nie napisze i nie podbije to macie sami sobie załatwiać ewentualnie sklep w waszym imieniu może załatwi , bo równie dobrze nie musi i może mieć was głęboko w czterech literach.

 

Masz gwarancję to sobie PRZECZYTAJ co w niej pisze nim zaniesiesz do sklepu. Tanie szajsy wymienią na miejscu, mają pewnie tego na kilogramy i dzięki takim klientom jak ty pozbywają się legalnie nadwyżek magazynowych i jeszcze na tym zarabiają dostając ulgi podatkowe.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jak masz kabelek cały to Ci powinni przyjąć przynajmniej tak robimy w Mediamarkcie.

I to jest najczęstszy powód zwrotów iż jedna słuchawka przestaje działać.

 

Zgłaszaj śmiało jak Ci nie przyjmą to trudno zawsze warto spróbować :)

Opublikowano

Jak masz kabelek cały to Ci powinni przyjąć przynajmniej tak robimy w Mediamarkcie.

I to jest najczęstszy powód zwrotów iż jedna słuchawka przestaje działać.

 

Zgłaszaj śmiało jak Ci nie przyjmą to trudno zawsze warto spróbować :)

Ehh Gwarancja na słuchawki wynosi 3 lata? :D Bo 2 dni temu mialem dokładnie taki sam przypadek jak kolega wyżej, ale na szczęście miałem zastępcze z różnych telefonów. O dziwo samsungowskie grają lepiej od soniaków, które miałem. Nie testowałem z nokii.

 

Teoretycznie możesz, w praktyce mogą się przyczepić do byle czego, ale myślę, że słuchawki na lajcie Ci przyjmą.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Przyjęli, nie działa lewa słuchawka, w ciągu ile około mi oddadzą i dadzą mi nowe czy Bonikc?

shmup_nasty_jarvan_grab_thumb.jpg


 


Jeśli pomogłem daj LIKE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...