Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się zrobić serwer survival?


Ishubito

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka czy opyla się zrobić serwer taki na 1.8 bez tych izi hc , bez dropu bez stowniarek tylko czysty survival :), i oczywiście bez gildi albo z factions :D , na server wbić mozna po przez whitelist or no whitelist.

.

Opublikowano

Wg mnie te czasy to przeważnie minigames albo hardcore/easy hc itd. 

 

Ale, jeżeli wydasz na serwer nie małe pieniądze tzn:
- Na autorskie pluginy, skrypty,

- dobra maszyna bez lagów,

- dobra reklama serwera,

- autorski spawn,

- ogarnięta administracja ...

Nie wiem co tam jeszcze, ale jest tego masa. 

Jeżeli spełnisz te warunki to na pewno będzie grało dużo osób.

 

Tak ogólnie to się nie opłaca, ale ... Kto bogatemu zabroni :P

 

/Edit:
Oczywiście musi ten serwer różnić się od innych i wyprzedzać konkurencję pod różnymi względami.

bjk8v7f.png

Opublikowano

@ daveMonster kumam :) , ale ja nie chce servera żeby było +100graczy ja chce po prostu graczy , po prostu ile będzie grało tyle będzie :) , mi nie zalezy na +100graczach i na hajsie :) , tylko żeby sobie popykać z grupką graczy na servie :D.

.

Opublikowano

Kupujesz maszyne na maxcraft 1 gb (2.92zl) i na nim postawisz serwer. Bo watpie zeby bylo duzo graczy.

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

 

 

Core i3 2120 | 4 GB RAM DDR3 1333 | Gigabyte GTX 460 SOC | WD Blue 640 GB | ASUS P8H61-M LE Rev 3.0 | be quiet! System Power 8 600 W | obudowa iBox (bodajże)

Opublikowano

Myślę, że nie. Dlaczego? Ponieważ teraz każdy ma hype na nowe rzeczy, a wątpie żeby ktoś grał na czystym serwerze 1.8

4Headzik

Opublikowano

to zależy tylko od ciebie i od twoich chęci.

jednym się opłaca na 100%, gdy innym wcale.

 

po prostu go zrób i zobacz czy się opłaca.

jeśli się nie będzie opłacać, to po prostu go zamkniesz.

 

dla mnie, np. opłaca się robić serwer.

bo takie mam hobby.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...