Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po zwiększeniu ramu nie mogę wejść do gry


batoncmg2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem. Otóż mam lanuchera, Shiginima Lanucher v3.100 i zwiększyłem sobie RAM'u do 2GB... i nie mogę uruchomić gry... wyskakuje:
Error occurred during initialization of VM
Could not reserve enough space for 2097152KB object heap
Java HotSpot Client VM Warning: Using incremental CMS is depreacted and will likely removed in a future release

Mam zainstalowaną najnowszą Jave 8.

Opublikowano

Masz samo: -Xmx2G

Czy?: -Xmx2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn256M

Opublikowano

Jeżeli mógłbym się wtrącić, mam to samo a mam kompa 3GB ramu i nie mogę zwiększyć próbowałem dać na 2G i 3G ale dalej to samo kiedyś mi działało ale teraz już nie

Z miłą chęcią pomogę.

dc.eterniacraft.pl

dcb4f296b85e4dba245861bbfa30655a.gif

Opublikowano

mam 16GB, tylko komputer świeżo po formacie, możliwe że coś brakuje ?

a zaktualizowałeś wszystkie sterowniki?

Opublikowano

żeby java mogła poprawnie funkcjonować i rezerwować ram potrzebujesz 64-bitowej wersji (przy takiej ilości ram nawet jest to wskazane), inaczej będzie wywalać błąd o rezerwowaniu pamięci

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...