Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Civilization VI to dobra gra dla początkującego?


TheSznajper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanko do was - Czyli specialistów od RTSów. Chciałbym zacząć moją przygodę z RTS-ami, próbowałem grać trochę w Europke i trochę w Total Wara.. Czy Cywilizacja będzie dobrym tytułem dla mnie na start czy naukę? Lubię bardziej ekonomiczne/dyplomatyczne sposoby prowadzenia gry niżeli wojny( A o wojny w Total Waru chodzi :/) Prosił bym o opinie i chętnie przyjmę jakieś rekomendacje :D

Opublikowano

Civ V z dodatkami to bez wątpienia jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie gralem. Na najniższym poziomie trudności nie jest jakoś specjalnie wymagająca, wiec nawet totalny casual sie szybko odnajdzie. Ale z zakupem szóstki to bym się wstrzymał i poczekał na jakiejś recenzje. 60 euro to jednak troche siana jest. ;)

 

 

Opublikowano

Grałem w Civilization V, jest to zdecydowanie gra nastawiona na ekonomię i zarządzanie państwem. Walki w czasie rzeczywistym tam nie ma, jak Civilization VI będzie taki sam, to gra powinna nadawać się nawet dla ludzi, którzy nigdy w żadną strategie nie grali.

Nie wiem kto kupuje gry na Steamie w dniu premiery, wystarczy kupić wersję pudełkową, aczkolwiek też sobie każą dużo płacić, bo aż 190zł. Ja osobiście bym czekał na spadek ceny lub przeceny, bo tyle to kosztują gry na konsole.

Opublikowano

Civ V z dodatkami to bez wątpienia jedna z najlepszych gier strategicznych w jakie gralem. Na najniższym poziomie trudności nie jest jakoś specjalnie wymagająca, wiec nawet totalny casual sie szybko odnajdzie. Ale z zakupem szóstki to bym się wstrzymał i poczekał na jakiejś recenzje. 60 euro to jednak troche siana jest. ;)

 

Grałem w Civilization V, jest to zdecydowanie gra nastawiona na ekonomię i zarządzanie państwem. Walki w czasie rzeczywistym tam nie ma, jak Civilization VI będzie taki sam, to gra powinna nadawać się nawet dla ludzi, którzy nigdy w żadną strategie nie grali.

Nie wiem kto kupuje gry na Steamie w dniu premiery, wystarczy kupić wersję pudełkową, aczkolwiek też sobie każą dużo płacić, bo aż 190zł. Ja osobiście bym czekał na spadek ceny lub przeceny, bo tyle to kosztują gry na konsole.

Dlatego ja kupuje na G2A Gdzie ostatnio nowa Cilivizacja Vi była za 120 zł. No dobrze ale skoro mówicie, że piątka taka super to sobie poczekam na recenzje 6 i ewentualnie wtedy zakupie. Dziękuje za pomoc :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...