Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Błąd Podczas Próby Połączenia Się Z Serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mój problem polega na tym, że mój kolega nie może połączyć się z moim privem. Pisze zostaniesz połączony z serwerem a po chwili błąd podczas łączenia się z serwerem próbowaliśmy już na polskim i chińskim client-cie ale ciągle to samo czy wie ktoś może co jest źle? Dodam że porty są odblokowane.

Jeśli pomogłem to postaw plusa

;)

Opublikowano

Spolszczenie z konc.100 czy normalne ip Jeżeli z konc.100 Zmien na normalne !

gtav2.png

Opublikowano

Mam router a spolszczenie z normalna końcówką a kolega jest podłączony do Hamachi a spolszczenie to MT2 Connect

Jeśli pomogłem to postaw plusa

;)

Opublikowano

dałeś

To jest ukryta treść, proszę

?

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

Tak dałem start a może ktoś mi powiedzieć jak odblokować te porty routera? W portmapie ? I skąd mam wiedzieć jakie porty ma mój router?

Jeśli pomogłem to postaw plusa

;)

Opublikowano

A jaki masz ten router ?

 

ty możesz dołączyć do serwera czy tylko kumpel ? jak ty tez nie może źle skonfigurowałeś serwa jakie pliki Rain'a ?

POMOGŁEM ? DAJ +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...