Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomysł na zautomatyzowanego money bota


DamPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Poszukuje osoby która byłaby w stanie zautomatyzować tego glitcha/cheata:
https://www.youtube.com/watch?v=IguLNF9upOc
Sposób ten wydaje się nawet efektywny sam go używam i jest całkiem nieźle tylko po dłuższym czasie palce odpadają.
Pisze tutaj iż jestem osobą zieloną jeśli chodzi o takie rzeczy a wiem że na tym forum znajdę pomoc. :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano

Najłatwiej będzie użyć programu, który będzie naciskał za Ciebie klawisze ;)

Zapraszam tutaj. Co prawda poradnik dotyczy czego innego, ale zasada jest ta sama. Z tym, że musisz uważać, żeby auto stało w tym samym miejscu na początku i na końcu wykonywanego ciągu czynności (z jak największą możliwą dokładnością - bo jak będzie duże przesunięcie, to po kilku cyklach samochód zjedzie z solniska).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Niestety porażka :/
Wyłączam nagrywanie ruchu kursorem itd. w ustawieniach żeby działało to tylko z klawiaturą, nagrywam kilka kółek wokół ustawionego wczesniej znacznika i gdy zakoncze nagrywanie klikam play przełączam na grę i nic sie nie dzieje samochód stoi w miejscu mimo informacji u góry że macro jest odtwarzane.

Opublikowano

Niestety porażka :/

Wyłączam nagrywanie ruchu kursorem itd. w ustawieniach żeby działało to tylko z klawiaturą, nagrywam kilka kółek wokół ustawionego wczesniej znacznika i gdy zakoncze nagrywanie klikam play przełączam na grę i nic sie nie dzieje samochód stoi w miejscu mimo informacji u góry że macro jest odtwarzane.

Sprawdzę to i dam znać ;)

HB5fLf7.png

Opublikowano

Może AutoHotkey działałby bardzo podobnie tylko że za darmo.

Można zamknąć ten temat a Tobie bardzo dziękuję za pomoc :) (liczę na to że inni też się tym zainteresują i stworzą bota który działać będzie w tle)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...