Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać własne tło do questów w metin2


aldionx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  Witam. Dziś pokaże Wam jak dodać własne tło do questów w metin2! To zaczynamy

 

 Ściągamy eternexus

 

Gdy ściągniemy eternexus. Z clienta wyciągamy dwa pliki uiscript.eix i uiscript.epk w folderze pack, kopiujemy te dwa pliki i wklejamy do folderu z

eternexus. Odpalamy eternexus wybieramy file->extract archive i wybieramy uiscript.eix. Potem wchodzimy w uiscript i szukamy questdialog.py i wchodzimy w niego kasujemy jego zawartość i wklejamy:

ROOT = "d:/ymir work/ui/public/"

window = {
	"name" : "QuestDialog",
	"style" : ("float",),#"movable", 

	"x" : 0,
	"y" : 0,

	"width" : 800,
	"height" : 450,

	"children" :
	(
		{
			"name" : "board",
			"type" : "image",
			"style" : ("attach", "ignore_size",),

			"x" : 0,
			"y" : 0,

			"horizontal_align" : "center",
			"vertical_align" : "center",

			"image" : "D:\Users\Piotrek\Desktop\questtlo\questtlo.tga",
			
			"width" : 350,
			"height" : 300,
		},
	),
}

Zmieniamy scieżke w image na swoją. I cieszymy się własnym tłem  :)  :)

Opublikowano

 

 

Jak być amebą i nie sprawdzić czy taki temat już powstał .. 

http://www.mpcforum.pl/topic/981246-tut-wlasne-tlo-w-questach/

 

przeciez to jest ten sam kod nawet skopiowany

 

ROOT = "d:/ymir work/ui/public/"

window = {
	"name" : "QuestDialog",
	"style" : ("float",),#"movable", 

	"x" : 0,
	"y" : 0,

	"width" : 800,
	"height" : 450,

	"children" :
	(
		{
			"name" : "board",
			"type" : "thinboard",
			"style" : ("attach", "ignore_size",),

			"x" : 0,
			"y" : 0,

			"horizontal_align" : "center",
			"vertical_align" : "center",

			"width" : 350,
			"height" : 300,
		},
	),
}

to jest z orginalnego metka z normalnym questem a ja dodałem jeszcze image i ścieżke i efekt był taki

ROOT = "d:/ymir work/ui/public/"

window = {
	"name" : "QuestDialog",
	"style" : ("float",),#"movable", 

	"x" : 0,
	"y" : 0,

	"width" : 800,
	"height" : 450,

	"children" :
	(
		{
			"name" : "board",
			"type" : "image",
			"style" : ("attach", "ignore_size",),

			"x" : 0,
			"y" : 0,

			"horizontal_align" : "center",
			"vertical_align" : "center",

			"image" : "D:\Users\Piotrek\Desktop\questtlo\questtlo.tga",
			
			"width" : 350,
			"height" : 300,
		},
	),
}

Więc nie skopiowałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...