Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyjść z golda?


witti97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po pierwsze - jeżeli bierzesz wszystkie kille, to nie dziw się, że potem jak padasz w teamfighcie to przegrywasz gierki - tak działa ta gra.

po drugie - zacznij od siebie, nie próbuj zwalać winy na swoich teammate'ów - jeżeli przegrywasz linie, to jest to twój błąd, bo np: wychylasz się za daleko przez co jesteś prostym celem; grasz źle etc.

po trzecie - ogarnij sobie jakiegoś kolegę do duo najlepiej mid-jungle ; adc-supp i wtedy graj, bardzo łatwo takim compem wyjść z dywizji (z własnego doświadczenia wiem)

po czwarte - nie graj takimi postaciami jak cassio która jest papierkiem, nie ma aoe damage jako takiego, graj postaciami które mają dobre teamfighty, np yasuo, ahri, syndra

po piąte - z jungli bardzo łatwo można się wysnowballować jak i swoich teammate'ów grając champami takimi jak kha, shaco - budujesz moblitki i biegasz po całej mapie robiąc jako map bully - jesteś wszędzie, robisz presje i cały czas pushujesz, na lowelo działa perfekcyjnie (doświadczenie)

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...