Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Radio w szkole. Z czym to się je


gorlik1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

W szkole jest radiowęzeł, i przy okazji wyborów do samorządu uczniowskiego może ruszy w końcu nasze szkolne radio. Działało ono jakiś czas ale niestety upadło.

Kluczowe pytanie jest takie, czego potrzebuje aby takie radio prowadzić, programy, sprzet itp.

 

Wysłane z Huawei Y635

 

 

Pomocne? Daj +. To tylko chwila

Moje Skrypty

Opublikowano

To nie jest tak, że szkoła ma swój własny sprzęt i tylko "wchodzisz" na gotowe?

Przynajmniej tak u mnie, nie jest to żadna filozofia ani trudność w prowadzeniu.

Opublikowano

Sprzęt to jedno. Jeżeli jest wszystko rozciagniete, głośniki podlaczone to od strony technicznej dużo nie ma.

Lecz problem może pojawić się pod względem prawnym. ZAIKS ( czy jakoś tak ) może się upomnieć albo inne organy odpowiedzialne za nadawanie. Ponieważ jest do miejsce publiczne musisz opłacać nawet bodajże za używanie radia. Nie mówiąc już o piosenkach, które są popularne a ściągnięte nielegalnie. od razu mówię nie jestem pewien co do tego ale radzę się zaznajomić.

 

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...