Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ci się podobają moje zwierzęta


Mateusz2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akwarium 25l

 

11cada6a0273.jpg

 

Królik miniaturka domowy mojego brata

 

34daa70f73e2.jpg

Królik miniaturka domowy mojego brata

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

co mnie k***a obchodzi twoja rybka

Cihoj nie podoba się to ić z stąd.

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

Fajny króliczek, przytulałbym :)

Dzięki

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

A czo w tym akwarium masz za rybki :D? Wgl jak wam powiem że mam lwa i tygrysa w domu to dostane lajki hahahahahahhaha? A królik ujdzie. Mój kolega ma troszkę więcej

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Takie trochę ubogie kolorystycznie te rybki w tym Twoim akwarium. A królik ładny - nie jest spasiony. :D Moje wiecznie były grube.

"Because I'm a full grown lonely cat in the world."

Opublikowano

w chuju mam te twoje zjebane zwierzęta, dla mnie to pasztet i sushi ..

i ciebie też bym zjadł jakby te zwierzaki nie wystarczyły

Opublikowano

w chuju mam te twoje zjebane zwierzęta, dla mnie to pasztet i sushi ..

i ciebie też bym zjadł jakby te zwierzaki nie wystarczyły

Spadaj z stąd jak nie lubisz zwierząt.

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

Brakuje mi tam raka pasowałby do Ciebie xD

Nie pasował by

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

Fajny króliczek :P

 

 

Chętnie bym go
zjadł

 

To jest miniaturowy królik a nie chodowlany.


ale bydlak

O co ci chodzi?

 

A akwarium 25l, oświetlenie z żarówką, filtr i grzałka.
Rybki:
-mieczyki 5x
-z 12 gupików (namnożyło się)
-2 molinezje
-3 kiryski
-1 zbrojniki (glinojad)
W 2017 roku będę miał akwarium 112l bo to jest za małe na te moje rybki.

post-1517710-0-35285700-1476130735_thumb.jpg

post-1517710-0-58847200-1476130759_thumb.jpg

post-1517710-0-03118000-1476130778_thumb.jpg

post-1517710-0-68406900-1476130794_thumb.jpg

Spotkasz mnie na serwerach minecraft.

Mój nick w grze minecraft: mateusz2015_5102

Opublikowano

Dobór ryb do akwarium to dramat...

Zbrojniki mogą żyć w akwarium minimum 120l bo inaczej skarłowacieje Ci i zdechnie

Kirysy potrzebują żwirku o gładkim ziarnie bo ostre mogą uszkadzać otwór gębowy. Te kamienie co masz na dnie to już w ogóle się nie nadają.Gupiki i molinezje na ten litraż mogą być ale i tak powoli robi się ciasno.

Rośliny Ci rosną dobrze czy są po prostu nowe?

 

Królik faktycznie słodki xD

Cyrk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...