Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Heliox/PrzebojowyYT podanie o możliwość zostanie TGM/GM :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Umysłowe 0.

Nie polecam.

 

 Odradzam jakiegokolwiek interesowania się tą osobą, nikogo gorszego na to stanowisko chyba nie można znaleźć.

 

 

Disoctus widzę i tu mnie znalazł :) pozdrawiam was ale moim zdaniem to jest zagranie poniżej pasa :) po za tym samym sobie lajkować :) chłopaki trochę poziomu :)

I przypadkiem 2 min między sb różnicy ale oczywiście i powodu nie podadzą :)

 

 

P.s wolę opinię od kogoś kto widział jak działam na serwerze a nie od płaczków którym serwer podupada :)

Opublikowano

Jak ty tego gm chcesz byś miał więcej sm na twoje żałosne konkursy i puste suby na kanale  xD  :v 
ogólnie spamisz tak ,że głowa mała 

podanie niechlujnie napisane  :v

Opublikowano

Jak ty tego gm chcesz byś miał więcej sm na twoje żałosne konkursy i puste suby na kanale  xD  :v 

ogólnie spamisz tak ,że głowa mała 

podanie niechlujnie napisane  :v

 

 

Gdybyś zobaczył z metin5 oraz asyrii nie było żadnego filmiku gdyż nie łączę yt z gm chyba że ktoś bd chciał to inna kwestia tak to nie nagrywam ;)

 

P.s wpierw się dowiedz potem komentuj -_^ tak samo nie biorę sm dla siebie bo nie gram normalną postacią :)

Opublikowano

 

Jak ty tego gm chcesz byś miał więcej sm na twoje żałosne konkursy i puste suby na kanale  xD  :v 

ogólnie spamisz tak ,że głowa mała 

podanie niechlujnie napisane  :v

 

 

Gdybyś zobaczył z metin5 oraz asyrii nie było żadnego filmiku gdyż nie łączę yt z gm chyba że ktoś bd chciał to inna kwestia tak to nie nagrywam ;)

 

P.s wpierw się dowiedz potem komentuj -_^ tak samo nie biorę sm dla siebie bo nie gram normalną postacią :)

 

nie było odcinka bo nie dostałeś sm na konkurs ( hihihi)  :v  :v  :v  

i nie nazywaj tego odcinkiem tylko pustymi konkursami  :lenny:

Opublikowano

 

 

Jak ty tego gm chcesz byś miał więcej sm na twoje żałosne konkursy i puste suby na kanale  xD  :v 

ogólnie spamisz tak ,że głowa mała 

podanie niechlujnie napisane  :v

 

 

Gdybyś zobaczył z metin5 oraz asyrii nie było żadnego filmiku gdyż nie łączę yt z gm chyba że ktoś bd chciał to inna kwestia tak to nie nagrywam ;)

 

P.s wpierw się dowiedz potem komentuj -_^ tak samo nie biorę sm dla siebie bo nie gram normalną postacią :)

 

nie było odcinka bo nie dostałeś sm na konkurs ( hihihi)  :v  :v  :v  

i nie nazywaj tego odcinkiem tylko pustymi konkursami  :lenny:

 

 

 

Miałem dużo propozycji z sm . Po prostu nie nagrywam jeśli nie mam ochoty ;) po za tym jakbyś zauważył poradniki , rankigni mają nawet do 2 razy więcej wyświetleń niż konkursy ;) ale no tak co ty możesz wiedzieć przecież widzisz tylko konkursy :D 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...