Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - na jakich serwisach mógłbym wystawić konto?


Tauzen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam wystawiać Ci konta na żadną aukcję/giełdę. Na MPC jeszcze, ale i tak tego tutaj nie sprzedasz. Niby Hi-Rez ma wylane na to, jednak wystarczy, że ktoś podeśle im zdjęcie, konto zostaje od razu zbanowane. W Polsce będzie Ci bardzo ciężko cokolwiek z tym kontem zrobić, tutaj nie ma rynku. Jedyna opcja to szukać prywatnie kupców, najlepiej po znajomych, w gronie zamkniętym. Chociaż proponuję się wstrzymać do momentu, aż Smite stanie się jeszcze bardziej popularny. 

Opublikowano

Nie polecam wystawiać Ci konta na żadną aukcję/giełdę. Na MPC jeszcze, ale i tak tego tutaj nie sprzedaż. Niby Hi-Rez ma wylane na to, jednak wystarczy, że ktoś podeśle im zdjęcie, konto zostaje od razu zbanowane. W Polsce będzie Ci bardzo ciężko cokolwiek z tym kontem zrobić, tutaj nie ma rynku. Jedyna opcja to szukać prywatnie kupców, najlepiej po znajomych, w gronie zamkniętym. Chociaż proponuję się wstrzymać do momentu, aż Smite stanie się jeszcze bardziej popularny. 

Smite nie stanie się bardziej popularny ta gra od początku 3sezonu zaczęła tracić nie zyskiwać.

Opublikowano

 

Nie polecam wystawiać Ci konta na żadną aukcję/giełdę. Na MPC jeszcze, ale i tak tego tutaj nie sprzedaż. Niby Hi-Rez ma wylane na to, jednak wystarczy, że ktoś podeśle im zdjęcie, konto zostaje od razu zbanowane. W Polsce będzie Ci bardzo ciężko cokolwiek z tym kontem zrobić, tutaj nie ma rynku. Jedyna opcja to szukać prywatnie kupców, najlepiej po znajomych, w gronie zamkniętym. Chociaż proponuję się wstrzymać do momentu, aż Smite stanie się jeszcze bardziej popularny. 

Smite nie stanie się bardziej popularny ta gra od początku 3sezonu zaczęła tracić nie zyskiwać.

 

Fakt, ogólna popularność spada, ale w Polsce jest coraz bardziej rozpoznawalna, z roku na rok. Kiedyś nikt o tym tytule nie słyszał, a teraz spora część graczy LoL'a ogarnia, co to jest. Możemy tak naprawdę tyko gdybać, co się będzie działo.  Ale dobra, to nie temat do tego przeznaczony, możemy wymienić się zdaniem w Dyskusji albo na PW. 

Opublikowano

Sprzedaj na byle jakim serwisie np. allegro.  :) Bez przesady, żebyś dostał bana, Hi-Rez musiałby na własne oczy zobaczyć, że sprzedajesz konto, każde zdjęcie można przerobić. (btw. nie podawaj tam nicku, tylko to co znajduje się na koncie, a nick zainteresowanemu kupcowi na pw.)

Live a life you'll remember.




Opublikowano

amazon/allegro. Piszesz co masz na koncie skiny postacie etc. Zakrywasz nick i nikomu ale to nikomu nie dajesz go, masz kase na koncie dajesz passy komus i tyle. Dodaj tez napis ze konto jest wlasnoscia hi rez i tak dalej ... 

c07aaaa0ac783f56.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...