Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem x XenoBotem, nie włącza się


lukmarkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Mam duży problem z xenobotem. Potrzebuje waszej pomocy;<

1. miałem triala oryginalnego xeno i wszystko działalo perfekt.

2 ściągnełem bota od PandoriumX ( wersja na Hexere 10.96)

3 Bot wypakowany, firewale wyłączone, konto działa, próbowalem już chyba wszystkiego a ciągle wyskakuje mi INVALID RESPONSE DATA. Proszę o pomoc co mogę zrobić jeszcze?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam serdecznie.

Mam duży problem z xenobotem. Potrzebuje waszej pomocy;<

1. miałem triala oryginalnego xeno i wszystko działalo perfekt.

2 ściągnełem bota od PandoriumX ( wersja na Hexere 10.96)

3 Bot wypakowany, firewale wyłączone, konto działa, próbowalem już chyba wszystkiego a ciągle wyskakuje mi INVALID RESPONSE DATA. Proszę o pomoc co mogę zrobić jeszcze?

Logujesz się danymi z konta na forum pX? Mogę Ci dać swoje, sprawdzisz czy działa.

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

gdzie znajde na pandoriumx xeno pod 10.96 ? widza tam tylko pod 10.98. albo red bota pod 10.96 jak ktos ma linka to moze dac tu albo na pw.

Na pX nie znajdziesz pod starsze wersje bez kupowania premium. Na MPC jest tutaj.

Tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1554872-xenobot-pod-aktualn%C4%85-wersj%C4%99-tibii-starsz%C4%85-1093-1098/

 

Opublikowano

 

gdzie znajde na pandoriumx xeno pod 10.96 ? widza tam tylko pod 10.98. albo red bota pod 10.96 jak ktos ma linka to moze dac tu albo na pw.

Na pX nie znajdziesz pod starsze wersje bez kupowania premium. Na MPC jest tutaj.

Tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1554872-xenobot-pod-aktualn%C4%85-wersj%C4%99-tibii-starsz%C4%85-1093-1098/

 

ok dzieki.  a redbot pod ta wersje jest czy tylko do 10.92 ?

Opublikowano

 

 

gdzie znajde na pandoriumx xeno pod 10.96 ? widza tam tylko pod 10.98. albo red bota pod 10.96 jak ktos ma linka to moze dac tu albo na pw.

Na pX nie znajdziesz pod starsze wersje bez kupowania premium. Na MPC jest tutaj.

Tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1554872-xenobot-pod-aktualn%C4%85-wersj%C4%99-tibii-starsz%C4%85-1093-1098/

 

ok dzieki.  a redbot pod ta wersje jest czy tylko do 10.92 ?

 

 

Za darmo nie ma. Tutaj możesz kupić za 10$/miesiąc na jeden komputer.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...