Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zarobić mentalem 35 na Metin2.pl?


PaTrOL *DG*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dostałem takie konto od ziomeczka i tu jest moje pytanie, jak zarabiać na tym lvl z takim eq? Bojowiec jest zdechły ale to nie problem polecieć na waithacku na bossa w normalnym lochu małp i go ubić:D

 


Gdzie dropić i zarabiać na tym lvl? Expić narazie nie będę bo na exp zawsze przyjdzie pora ale metki w m2 typu 25/30/35 lvl będzie ok czy robić coś innego? Nie grałem sporo w metina i słyszałem też o jakiejś alchemii ale to narazie chce odstawić gdyż nie znam się na tym kompletnie.

Dodam też, że nie wiem ile postać ma ataku/hp ani obrony gdyż kompa będę miał za 3-4 tyg aby sprawdzić konto :v

Silne jak widać jest na m2 ale mam zamiar wbijać ciągle gdy będą ku.

 

Dodam też, że będę grał na modzie, przede wszystkim na wh aby metki jak i mooby szybko padały. Żadnego Fishbota itp. Is też nie wchodzi w gre(na chwilę obecną :D)

 

Przede wszystkim chodzi mi o szybki zarobić aby zarobić też na dzika 480h 20 potwory, dla mentala bardzo się przyda, skąd mam tyle hajsu ogarnąć bez wydawania plnów na allegro :D

 

 

Pozdrawiam bardzo @OficerPL

 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Alchemia, drop odlamki, sprzedawaj (pamietaj: aby sprzedawac odlamki, musisz miec ich 9 -> maxymalnie, inaczej zamienia sie w cor'y) http://wiki.metin2.pl/index.php/Alchemia_Smoczych_Kamieni

Ziolo mozesz kupic, ew. dropnac.

Nie jest potrzebny Ci dzik, na 480h, wystarczy polowa, chyba ze non stop bedziesz uzywal.

Na allegro nie musisz wydawac, mozesz wydac na is'a, zakupic np. rekawice.

Nie polecam grac na modzie, szybko dostaniesz bana.

Zazwyczaj jestem dostepny 24/7, zdarzaja sie male przerwy :D 

 

Pomoglem/ spodobala Ci sie Moja wypowiedz ? Daj like B)

Opublikowano

Alchemia, drop odlamki, sprzedawaj (pamietaj: aby sprzedawac odlamki, musisz miec ich 9 -> maxymalnie, inaczej zamienia sie w cor'y) http://wiki.metin2.pl/index.php/Alchemia_Smoczych_Kamieni

Ziolo mozesz kupic, ew. dropnac.

Nie jest potrzebny Ci dzik, na 480h, wystarczy polowa, chyba ze non stop bedziesz uzywal.

Na allegro nie musisz wydawac, mozesz wydac na is'a, zakupic np. rekawice.

Nie polecam grac na modzie, szybko dostaniesz bana.

1. odłamki można przeniesc na inne stacki przez co moze ich byc wiecej w eq niz 9

2. bana za moda nie szybko wylapie, o ile bedzie uzywal wh, a tak to ten x3 dmg tam wgrany powinien wystarczyc i nie odpychanie z konia <3

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Na modzie nie wyłapie szybko bana bo jak jakiś gracz jest wokół mnie to wyłączam wh, włączam dopiero wtedy wh kiedy nikogo wokół metka nie ma, mam też inne konto też grane od początku na modzie i bana nie ma ale przestałem grać bo musiałem wyjechać i mam tam słabsze eq niż na tym 35 mentalu, dzika tylko do metkow bym używał a nie żeby gdzieś dojechać bo do tego jest sh w modzie, nawet na 100h dzik mi starczy a chce go mieć bo będę szybciej metki ubijał, z tym dzikiem i z wh to metki w parę sec by padały.

@ up

 

No te 3x dmg to ten waithack właśnie, że nie macham bronia4a moby padają, a wallhack to jest przechodzenie przez ściany ale bana nie dostane bo tak jak mówiłem używam tych rzeczy gdy nikogo wokół mnie nie ma aby nie zgłosili.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Z tymi metkami to różnie bywa, zależy ile graczy na danym serwerze czyha na takie respy. Jeśli metków będzie zbyt mało na daną ilość dropków biegających po M2, to się nie opłaca.

Ja zawsze sprawdzałem trzy królestwa, bo np. grając w Jinno czaiło się 5 dropków, a w Shinsoo nie było żadnego.

 

Łowienie ryb to całkiem spoko opcja, jeśli tylko masz cierpliwość i farta.

 

Nie wiem jak teraz z zębami orka, bo kiedyś się dropiło i można było łatwe pieniążki zarobić.

 

Szkoda, że 35lv, bo na 40lv chodziłem do DT i robiłem jakieś itemki na wyższy poziom, jak masz kolege to Ci pożyczy takiego noob chara na DT. Minus, to potrzeba zakupienia tych rzeczy do ulepszenia. To jakiś tam fundusz na start musisz mieć.

 

 

­

Opublikowano

Wbicie 40 lv to nie problem bo poexpie w nocy na BO na WH + mobber to to myślę, że w dwie godziny się spokojnie wyrobie tylko nie wiem czy to nie będzie błąd bo na 40 lvl tylko z metka zazdry będzie coś leciało w m2, z ciemności już rzadziej także myślę, żeby zostać na 35, podropic ku i kd na przetopy bądź też sprzedawać, chyba też tak myślę że na tym lvl to najlepiej będą metki, a z noobkami w m2 dam radę bo na sh wybijam wszystkie metki w całym m2 w 5 minut

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Wbicie 40 lv to nie problem bo poexpie w nocy na BO na WH + mobber to to myślę, że w dwie godziny się spokojnie wyrobie tylko nie wiem czy to nie będzie błąd bo na 40 lvl tylko z metka zazdry będzie coś leciało w m2, z ciemności już rzadziej także myślę, żeby zostać na 35, podropic ku i kd na przetopy bądź też sprzedawać, chyba też tak myślę że na tym lvl to najlepiej będą metki, a z noobkami w m2 dam radę bo na sh wybijam wszystkie metki w całym m2 w 5 minut

Jedź do m2 jeśli dużo osób wpadnie na ten pomysł to exp do 40 (jeśli masz tam trochę kasy) i tak jak pisał kolega wyżej idź na DT i ulepszaj.

Opublikowano

Ja do 52 lvl siedziałem w trudnym lochu od 35 poziomu bodym z buffem i całkiem nieźle yangi tam leciały z bonusami na yangi(50-100k że spota, do tego jeszcze monetka z is, dropią dzwonki i bronie +4 na 55 lvl plus odłamki do alchemii to w 2h spokojnie 20kk idzie wyciągnąć tylko do tego jeszcze rękawice trzeba i cały spot brać najlepiej kamer mod i blokowanie z konia, polecam zrobić omdlenie w broni i 30sr+ w hełmie 20 zwierzaki, bransie i kolczykach wtedy mentalem spokojnie dasz radę bez buffa, ale i tak trzeba drugą postać do przerzutów, polecam odblokować miejsca w ekwipunku, zawsze więcej zmieścisz a i bym zapomniał, medale jak szalone lecą.

Opublikowano

@kakar642

 

Co do rękawicy to odpada, pierwsze miesiące będę grał bez is, chyba, że ktoś w m1 da rekawiczke :D

Czyli co, robić buffa, expić go do 35, wbić 2 pomoc i błogo na M, zrobić eq z intem czyli broń i złote kolczyki się zaopatrzyć bo one dają inta i spróbować w trudnym lochu?

 

Myślę, żeby silne chociaż do m4 podbić żeby ogarnąć trudny loch, w sensie chce dropić w komnacie lorda jak i na nim, medale, zioła i te jaja malpiszona czy jak to tam (nie pamiętam juz) może akurat trafię na dzień gdzie ktoś będzie kończył grę i odda jakieś itemki to ogarnę komnate spokojnie z modem XDD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Za rękawice najlepiej komuś zapłacić żeby wydropił w Czerwonym lesie, jeśli w is nie chcesz ładować, póki co to zrób buffa a na wojowniku daj w witalność wszystko i resztę w siłę to wtedy dasz radę, oczywiście poszukaj jakichś bonów na zwierzęta żeby szybko zbijać spota, na kamer modzie możesz szybko channele zmieniać w lochu, żeby nie czekać na kolejny resp.

Opublikowano

@kakar642

 

OK rozumiem, mam jeszcze pytanie, na 35 lvl będzie dropilo coś z trudnego lochu czy dobic większy? A i jak dla mentala to zbierać na tego dzika wojennego aby dał mi 20 na potwory czy bez dzika się obejdzie i na eq zbierać?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

@kakar642

 

OK rozumiem, mam jeszcze pytanie, na 35 lvl będzie dropilo coś z trudnego lochu czy dobic większy? A i jak dla mentala to zbierać na tego dzika wojennego aby dał mi 20 na potwory czy bez dzika się obejdzie i na eq zbierać?

Od 40 poziomu lecą bronie +4 w trudnym lochu, wystarczy bojowiec i najlepiej zbierać kasę na itemy z bonami na zwierzęta, dzika jak już tak chcesz to na metiny.

Opublikowano

Mam jeszcze pytanie, może będę kupował buffa +70 lvl że skillami na G bądź P i tu jest moje pytanie, czy np 35 lvl może się ożenić z płcią przeciwna która ma np 75 lvl aby teleportowac tego buffa pierścieniem do siebie czy jest jakaś ograniczona różnica lvl na ślub?

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Mam jeszcze pytanie, może będę kupował buffa +70 lvl że skillami na G bądź P i tu jest moje pytanie, czy np 35 lvl może się ożenić z płcią przeciwna która ma np 75 lvl aby teleportowac tego buffa pierścieniem do siebie czy jest jakaś ograniczona różnica lvl na ślub?

Różnica poziomów między postaciami nie może być większa, niż 15 leveli.

Opublikowano

Powiem tak nie masz co ładować w Metin2 jeśli masz zamiar grać na odpale bo uwierz mi raz dwa to stracisz, to że jednym udaje się z modem nie wyłapać bana to ty możesz wyłapać raz dwa, najlepsza metoda aby zarobić zainwestuj w noob lvl zrób Bodego 11 poziom znajdź gidlie kup jakiegoś mounta aby można było z niego bić od 1 poziomu zakup rękawicę złodzieja z IS-u bądź od graczy w grze i lataj na metki po m1. Dlaczego 11 poziom? Bo nadaje się na metki 5-10-15 ;)

Ps a nawet jak byś załatwił Eq +9 na 1/10 lvl z EQ HP to ubiłbyś nawet i tą 20 i 25 :).


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...