Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spoiler] Dzień 1 - Mistrzostwa Świata [LOL] [Wyniki]


Kyusukee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień 1 Mistrzostw Świata w League Of Legends 


2646pl3.pngG2 Vs CLG244za4l.png


Zakończona Wynikiem : 0:1 dla CLG


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


14vr86r.pngROX Tigers Vs Albus NoX  Luna     t6e3xj.png  


 


Zakończona Wynikiem: 1:0 Dla ROX Tigers


 


 


 


 


 


 


 


 


el3411.pngH2K Vs Ahq E-sports Club23v2hx.png


Zakończona Wynikiem : 0:1 dla Ahq E-sports Club


 


 


 


 


 


 


 


 


2cmxisz.png       INTZ Vs Edward Gamingekndpj.png


Zakończona Wynikiem : 1:0 dla INTZ


 


 


 


 


 


 


 


 


2rrm3cn.pngSamsung Galaxy Vs Splyce    e97wok.png


Zakończona Wynikiem : 1:0 dla Samsung Galaxy


 


 


 


 


 


 


 


 


1zx72ft.jpg   TSM Vs RNG   s16rt0.png


Zakończona Wynikiem 0:1 dla RNG


 


 


DZIEŃ 2 Mistrzostw Świata League Of Legends


 


 


 


2aj5e74.pngSKTT1 Vs  C9  2i6vzl.png


 


 


Zakończona Wynikiem 1:0 dla SKTT1


 


 


 


 


 


 


 


 


2gtaerp.png Flash Wolves Vs I May  2mzb9xw.png


 


 


Zakończona Wynikiem 0:1 dla I May


 


 


 


 


 


 


 


 


1zx72ft.jpg  TSM Vs Samsung Galaxy 2rrm3cn.png


 


Zakończona Wynikiem 1:0 dla TSM


 


 


 


 


 


 


 


 


s16rt0.png RNG Vs Splyce e97wok.png 


 


 


Zakończona Wynikiem 1:0 dla RNG


 


 


 


 


 


 


 


 


el3411.png H2K Vs INTZ    2cmxisz.png


 


 


Zakończona wynikiem 1:0 dla H2K


 


 


 


 


 


 


 


 


ekndpj.png Edward Gaming Vs Ahq 23v2hx.png


 


 


Zakończona Wynikiem 1:0 dla Edward Gaming


 


 


 


 


 


 


30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Podeślę ktoś link gdzie da się zobaczyć kiedy i kto oraz, o której gra? ;d 

Na pw ci wyśle jak zobaczyć.

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Fajny pomysł, wygodniej wejść rano przez Tapatalka tutaj, niż na stronę lolesports.

Podeślę ktoś link gdzie da się zobaczyć kiedy i kto oraz, o której gra? ;d

W kliencie lola można zobaczyć :D

 

Opublikowano

Fajny pomysł, wygodniej wejść rano przez Tapatalka tutaj, niż na stronę lolesports.

Podeślę ktoś link gdzie da się zobaczyć kiedy i kto oraz, o której gra? ;d

W kliencie lola można zobaczyć :D

 

 

Właśnie kolega mi pokazał, zapomniałam o tym. :D

I dziękuję za odpowiedź.  :yay:

Opublikowano

Co tu się odpierdala? Wygrywają drużyny, które nie powinny w ogóle wygrać o.O Całe pickem idzie się j**** bo "faworyci" nie potrafią utrzymać presji ... H2K, TSM, EDG ... Albo robią to specjalnie albo po prostu nie nadają się na Worldsy już.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Co tu się odpierdala? Wygrywają drużyny, które nie powinny w ogóle wygrać o.O Całe pickem idzie się j**** bo "faworyci" nie potrafią utrzymać presji ... H2K, TSM, EDG ... Albo robią to specjalnie albo po prostu nie nadają się na Worldsy już.

Spokojnie to dopiero 1 mecz :D 

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

 

Co tu się odpierdala? Wygrywają drużyny, które nie powinny w ogóle wygrać o.O Całe pickem idzie się j**** bo "faworyci" nie potrafią utrzymać presji ... H2K, TSM, EDG ... Albo robią to specjalnie albo po prostu nie nadają się na Worldsy już.

Spokojnie to dopiero 1 mecz :D

 

No ale mimo tego, że to pierwszy mecz to i tak moje pickem idzie na dno. Gdyby H2K wygrało ten jeden mecz to byłoby lepiej. To samo INTZ - ta drużyna w swojej grupie nie ma prawa w ogóle wyjść, a ugrała mecz. Oby dzisiaj było lepiej.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

 

 

Co tu się odpierdala? Wygrywają drużyny, które nie powinny w ogóle wygrać o.O Całe pickem idzie się j**** bo "faworyci" nie potrafią utrzymać presji ... H2K, TSM, EDG ... Albo robią to specjalnie albo po prostu nie nadają się na Worldsy już.

Spokojnie to dopiero 1 mecz :D

 

No ale mimo tego, że to pierwszy mecz to i tak moje pickem idzie na dno. Gdyby H2K wygrało ten jeden mecz to byłoby lepiej. To samo INTZ - ta drużyna w swojej grupie nie ma prawa w ogóle wyjść, a ugrała mecz. Oby dzisiaj było lepiej.

 

Chyba wiesz że jeżeli teraz wygrają all mecze to przechodzą?

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

TSM zawalilo, swietna gra Lee Sina poszla na marne, invade/pick upy/alistar carry. Mam nadzieje, ze sie odbija. Nie po to bralem tier 3 TSM ikonke! :D

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Zdecydowanie najciekawszy mecz to był INTZ-EDG , może dlatego ze się spodziewałem się wpierdzielu dla INTZ .. A tu miłe rozczarowanie , revolta bóg lee sina ale ogólnie cała ich drużyna zagrała z*********e.. a serio myślałem ze to będzie wyglądało jak mecz albusa z rox :P A co do europejskich drużyny zagrały fatalnie , nie spodziewalem się ze h2k przegra i ze jankos będzie słabym ogniwem swojego zespołu :D

Opublikowano

Go Fnatic! Oh, wait...

 

 

 

EDG przegrało? :O

 

 

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...