Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

✖✖✖✖ PixHurt [x3] Steam


Pixesl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ref !

 

 

Zapraszamy ! :)

 

Dziś padly nowe rekordy ! x4 60 / 60 oraz x10 40/40 Dzieekujemy !

 

i zapraszamy do Gry !

Opublikowano

TS widzę mało rozwinięty, można prosić o listę Administratorów? 

TS jest tylko dla osób które graja na serwerze i potrzebuja kanal , kontakt z administracja. Tak adminem jestem tylko ja, Pix

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mógł tamtej to wziął inną  również usuwając informacje o autorze

 

Tak ? pokaż proszę link do rzekomo tego samego layout'a co jest na pixhurcie ;). A gwarantuje Ci że wszystko jest składane po kawałku wykorzystując pliki .css dostępne na internecie ( przypatrz się kolego że tło nawet jest robione ręcznie aparatem i jest to zdjecie reki z bliska ;) )

Opublikowano

 

Nie mógł tamtej to wziął inną  również usuwając informacje o autorze

 

Tak ? pokaż proszę link do rzekomo tego samego layout'a co jest na pixhurcie ;). A gwarantuje Ci że wszystko jest składane po kawałku wykorzystując pliki .css dostępne na internecie ( przypatrz się kolego że tło nawet jest robione ręcznie aparatem i jest to zdjecie reki z bliska ;) )

 

Skoro .css z internetu to znaczy że trzeba poprosić autora o zgodę albo podać źródło?

Opublikowano

 

 

Nie mógł tamtej to wziął inną  również usuwając informacje o autorze

 

Tak ? pokaż proszę link do rzekomo tego samego layout'a co jest na pixhurcie ;). A gwarantuje Ci że wszystko jest składane po kawałku wykorzystując pliki .css dostępne na internecie ( przypatrz się kolego że tło nawet jest robione ręcznie aparatem i jest to zdjecie reki z bliska ;) )

 

Skoro .css z internetu to znaczy że trzeba poprosić autora o zgodę albo podać źródło?

 

 

 

Z tego co wiem to w każdym pliku jest na samej górze autor + ewentualna strona do darmowej licencji ;) Takze nie musze publikować skad sa pliki .css odpowiadajace za rozne funkcje na stronie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...