Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

4esport.pl - Publiczny Serwer TeamSpeak3


Gość MAR!O

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie polecam serwera, gowno jakich malo na tym swiecie... do tego zjebany wlasciciel. Nie pozdrawiam.

 

Szkoda tylko, że w tym momencie to Ty ukazujesz jak niski masz poziom intelektualny.

Właściciel serwera 4esport przynajmniej się postarał przy prezentacji oraz w wyglądzie samego serwera.

Krytykujesz go bo stworzył lepszy projekt? Nieśmieszna sprawa.

 

Ja polecam serwer ze względu na profesjonalizm administracji, estetyczny wygląd serwera.

Dodam, że jako nieliczny serwer ma autorskie ikonki i wszystko co jest tworzone na serwerze jest z własnych pomysłów i ręcznie robione, a nie 'kopiuj, wklej' co ukazuje osoba powyżej zacytowana.

Jest to jeden z nielicznych TeamSpeak-ów na bardzo wysokim poziomie. 

 

Na Twoim miejscu nie wypowiadałabym się ponieważ to Ty zachowujesz się dziecinnie, a Twój projekt to jeden wielki niewypał.

Wyjdź z tematu i przestań się ośmieszać. 

 

A i przed przecinkiem nie ma spacji. Naucz się pisać, składać zdania oraz przypomnij lub naucz się podstaw interpunkcji. :-)

 

Co do serwera 4Esport, jeśli ktoś ma wymagania na najwyższym poziomie to jest serwer właśnie dla niego. Serdecznie zapraszam.

Opublikowano

Nie polecam serwera, gowno jakich malo na tym swiecie... do tego zjebany wlasciciel. Nie pozdrawiam.

Dzięki za wyrażenie swojej opinii na temat naszego serwera, również pozdrawiam.  :v

Opublikowano

 

Nie polecam serwera, gowno jakich malo na tym swiecie... do tego zjebany wlasciciel. Nie pozdrawiam.

 

Szkoda tylko, że w tym momencie to Ty ukazujesz jak niski masz poziom intelektualny.

Właściciel serwera 4esport przynajmniej się postarał przy prezentacji oraz w wyglądzie samego serwera.

Krytykujesz go bo stworzył lepszy projekt? Nieśmieszna sprawa.

 

Ja polecam serwer ze względu na profesjonalizm administracji, estetyczny wygląd serwera.

Dodam, że jako nieliczny serwer ma autorskie ikonki i wszystko co jest tworzone na serwerze jest z własnych pomysłów i ręcznie robione, a nie 'kopiuj, wklej' co ukazuje osoba powyżej zacytowana.

Jest to jeden z nielicznych TeamSpeak-ów na bardzo wysokim poziomie. 

 

Na Twoim miejscu nie wypowiadałabym się ponieważ to Ty zachowujesz się dziecinnie, a Twój projekt to jeden wielki niewypał.

Wyjdź z tematu i przestań się ośmieszać. 

 

A i przed przecinkiem nie ma spacji. Naucz się pisać, składać zdania oraz przypomnij lub naucz się podstaw interpunkcji. :-)

 

Co do serwera 4Esport, jeśli ktoś ma wymagania na najwyższym poziomie to jest serwer właśnie dla niego. Serdecznie zapraszam.

 

Polecam okulistę, bo na lekarzy specjalnych to już chyba za późno ;)

THP_1.jpg

Opublikowano

Vest + Piotrek.... Oczywiście że serwer na wielki plus chłopaki odpierdzielają dobrą robotę i za to się chwali. Serwer jak najbardziej na wielki Plus bo na prawdę warto. Polecam jak najbardziej i zapraszam do korzystania z usług tych Panów.


 


Pozdrawiam ;) Musikk!


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...