Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Muzyka na serwerze czyli jak to jest


tomo92s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to jest z puszczaniem muzyki na serwerze? Obawiacie się że ktoś Was podkabluje i zapłacicie kare czy macie zgodę danego radia na wykorzystywanie jej na swoim serwerze? Jak to z tym w koncu jest?

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Bez problemu możesz sobie puszczać na swoim serwerze co Ci się żywnie podoba, nikt Ci się do tego nie przyczepi.

Specjalista
Opublikowano

Bez problemu możesz sobie puszczać na swoim serwerze co Ci się żywnie podoba, nikt Ci się do tego nie przyczepi.

Z tym się nie zgodzę. Radio oczywiście ale jak chcesz już puszczać właśną muzykę musisz wykupic licencję. Radio jest bezpieczne i tego sie raczej trzymaj

Opublikowano

Bez problemu możesz sobie puszczać na swoim serwerze co Ci się żywnie podoba, nikt Ci się do tego nie przyczepi.

Istnieje coś takiego jak prawa autorskie.

(')(.)(;)

Opublikowano

 

Bez problemu możesz sobie puszczać na swoim serwerze co Ci się żywnie podoba, nikt Ci się do tego nie przyczepi.

Istnieje coś takiego jak prawa autorskie.

 

Radio powinno się cieszyć że reklamujesz je za free, udostępniając muzykę na swoim serwerze nie kradniesz im tej muzyki, po prostu udostępniasz ich muzykę swoim użytkownikom, czyli działasz jak najbardziej na ich korzyść.

Opublikowano

 

 

Bez problemu możesz sobie puszczać na swoim serwerze co Ci się żywnie podoba, nikt Ci się do tego nie przyczepi.

Istnieje coś takiego jak prawa autorskie.

 

Radio powinno się cieszyć że reklamujesz je za free, udostępniając muzykę na swoim serwerze nie kradniesz im tej muzyki, po prostu udostępniasz ich muzykę swoim użytkownikom, czyli działasz jak najbardziej na ich korzyść.

 

Radio owszem możesz udostępniać ale to co wcześniej napisałeś nie wskazuje tylko na radio ale też na same, konkretne utwory których bez praw nie można używać.

(')(.)(;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za Puszczanie Radia na swoim Serwerze głosowym TeamSpeak3 nie zapłacisz nic .

Puszczanie powszechnego radia na publicznych botach Ts3 jest teraz na praktycznie każdym TeamSpeak-u więc jest to bezpłatne jeżeli jednak się obawiasz to poradziłbym, abyś skontaktował sie bezpośrednio z osobą od której bedziesz używał radia :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...