Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zapobiec tworzenia się logów ts


gtkuba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4912814746649011027607.png

 

Tutaj zaznaczas co byś chciał. Jak masz boty to faktycznie lepiej bez query xD

miałem tylko zaznaczone pozwolenia :/ to chyba nie od tego nazbieralo sie 11 tys plikow. towrzy się co minutę :/

 

a to jest zawartość

 

 

2016-09-23 21:40:01.829804|INFO    |ServerLibPriv |   |TeamSpeak 3 Server 3.0.13.3 (2016-08-18 16:46:43)
2016-09-23 21:40:01.829873|INFO    |ServerLibPriv |   |SystemInformation: Linux 3.13.0-95-generic #142-Ubuntu SMP Fri Aug 12 17:00:09 UTC 2016 x86_64 Binary: 64bit
2016-09-23 21:40:01.830424|INFO    |DatabaseQuery |   |dbPlugin name:    SQLite3 plugin, Version 3, (c)TeamSpeak Systems GmbH
2016-09-23 21:40:01.830443|INFO    |DatabaseQuery |   |dbPlugin version: 3.11.1
2016-09-23 21:40:01.830593|INFO    |DatabaseQuery |   |checking database integrity (may take a while)
2016-09-23 21:40:01.830670|ERROR   |DatabaseQuery |   |db_exec failed unable to open database file
2016-09-23 21:40:01.830684|ERROR   |DatabaseQuery |   |integrity_check failedunable to open database file
2016-09-23 21:40:01.830692|CRITICAL|ServerLibPriv |   |Server() DatabaseError unable to open database file

MLhIXmj.gif

Opublikowano

ten log mówi że nie może połączyć się serwer z bazą ...

 

2016-09-23 21:40:01.830684|ERROR   |DatabaseQuery |   |integrity_check failedunable to open database file
2016-09-23 21:40:01.830692|CRITICAL|ServerLibPriv |   |Server() DatabaseError unable to open database file

 

poza tym coś wersja nie halo:

 

2016-09-23 21:40:01.829804|INFO    |ServerLibPriv |   |TeamSpeak 3 Server 3.0.13.3 (2016-08-18 16:46:43)

 

więc pewnie lecisz na cracku i nie wstawiłeś tu pełnych logów.

Opublikowano

ten log mówi że nie może połączyć się serwer z bazą ...

 

2016-09-23 21:40:01.830684|ERROR |DatabaseQuery | |integrity_check failedunable to open database file

2016-09-23 21:40:01.830692|CRITICAL|ServerLibPriv | |Server() DatabaseError unable to open database file

 

poza tym coś wersja nie halo:

 

2016-09-23 21:40:01.829804|INFO |ServerLibPriv | |TeamSpeak 3 Server 3.0.13.3 (2016-08-18 16:46:43)

 

więc pewnie lecisz na cracku i nie wstawiłeś tu pełnych logów.

Ty jesteś crack licencja, są to pełne logi ts

MLhIXmj.gif

Opublikowano

@gtkuba

Ktoś próbuje Ci pomóc a Ty go jeszcze nazywasz crack licencją (xD)...

 

Jeżeli błąd jest critical to mało możliwe żeby serwer działał. Wrzuć CAŁY plik logów z dzisiaj na jakiś pastebin, hastebin itp.


Pozdrawiam, ArrMeeR

Specjalista
Opublikowano

Skrypt w bashu wykonywany co ileś tam minut usuwa wszystkie logi. Tylko to rozwiązanie tymczasowe. Skontaktuj się ze mną to się dogadamy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...