Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Technika - Dobra Oferta


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

 

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.

 

Timo aka gówno to złodziej, santhianowi nie zapłacił za kodowanie grafiki, a mi za questy !

3703514729403791528062.png

Opublikowano

Oddej moje 30 koła erło a nie się ukrywasz chamie Ty. 

134,79zł na dziś.

 

Nie no, polecam ogarnięta osoba z planami na serwer tylko technika brak. ;)

Opublikowano

 

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.

 

 

Na c**j p******** bez żadnych dowodów?

Jak sam napisałeś, marnujesz czas.

Każdy kto się orientuje w sponsoring wie kim jest, ale przecież on nikogo nie sponsorował ani nikt jego nigdy nie sponsorował.

Ma oddać pieniądze za:

- questy od osoby, której nawet nie zna,

- kodowanie od osoby, od której go nie kupił,

- sourca, którego zajebał Trecu po tym jak Timo za niego zapłacił?

 

Dowody, dowody, dowody.

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.

 

 

Na c**j p******** bez żadnych dowodów?

Jak sam napisałeś, marnujesz czas.

Każdy kto się orientuje w sponsoring wie kim jest, ale przecież on nikogo nie sponsorował ani nikt jego nigdy nie sponsorował.

Ma oddać pieniądze za:

- questy od osoby, której nawet nie zna,

- kodowanie od osoby, od której go nie kupił,

- sourca, którego zajebał Trecu po tym jak Timo za niego zapłacił?

 

Dowody, dowody, dowody.

 

Jesteś nikim, a na dodatek piszesz rzeczy wyssane z palca pajacu.

 

Sponsorował nie jeden, nie dwa tylko wiele serwerów i każdego ojeb*ł na dodatek to nie są słowa 2/3 osób tylko 10-ąta osoba już chyba pisała zdanie na jego temat tutaj.

 

Kodowanie od osoby, od której go nie kupił. - Kur** wybuchłem śmiechem ja nie wiem jesteś idiotą czy udajesz? Sam pamiętam jak zamawiał u @Sathian kodowanie.

 

Source które zajebał Trecu - mhm jesteś ziomeczku źle doinformowany, bo autor tematu akurat był na Ts'ie razem ze mną i Trecem i oboje zamawiali silnik gry, zobowiązali się zapłacić po połowie, ale niestety są kur*ami. :)

 

 

Skończyłem rozmowę z Tobą nołnejmie i ta wasza szmentia co Ci sponsoruje niech padnie w piz*u.


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.

 

 

Na c**j p******** bez żadnych dowodów?

Jak sam napisałeś, marnujesz czas.

Każdy kto się orientuje w sponsoring wie kim jest, ale przecież on nikogo nie sponsorował ani nikt jego nigdy nie sponsorował.

Ma oddać pieniądze za:

- questy od osoby, której nawet nie zna,

- kodowanie od osoby, od której go nie kupił,

- sourca, którego zajebał Trecu po tym jak Timo za niego zapłacił?

 

Dowody, dowody, dowody.

 

Weź ty zamknij łeb pajacu bo c***a wiesz a udajesz nie wiadomo co...

 

Timo miał z 4-5 serwerów a ojebał na kase tyle osób że policzyć się tego nie da

Opublikowano

Chciałem się dowiedzieć czy to jest prawda, dostałem odpowiedzi oraz potwierdzenia każdych oskarżeń i muszę powiedzieć jedno, jesteś k***a gorszy od największych szmat tego forum, sam sobie wyrobiłeś taką opinię.

 

Edit: Masz zero szacunku do innych i oczekujesz że jeszcze na tym zyskasz, może w metinie tak ale życie weryfikuje osoby twojego pokroju.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie polecam.

Jestem w 100% pewny że pod koniec miesiąca zwinie cały hajs i wyrucha reszte teamu ;)

 

Znamy się?

 

Timo - nie polecam :(

 

Hmm niech zgadnę czemu. Bo nie chciałem zebyś mi robił serwer baranie? Nie potrafisz bazy dobrze ogarnąć, plików, systemów a chcesz tu coś pisać ...

 

Niestety, ale tak.

Kiedy przelejesz te 200zł, bo czekam i czekam...

 

 

EDIT:

Widzę, że masz już taki rozmach, że nie pamiętasz kogo opierdoliłeś :D

 

 

Każdego ojebał, a nikt nie ma na to dowodów.

 

Powiedz mi na ch*j tracić czas, aby robić jakieś śmieszne ss... Jak każdy kto się orientuje w sponsoringu wie kim jest Timo i co robi.

 

 

Na c**j p******** bez żadnych dowodów?

Jak sam napisałeś, marnujesz czas.

Każdy kto się orientuje w sponsoring wie kim jest, ale przecież on nikogo nie sponsorował ani nikt jego nigdy nie sponsorował.

Ma oddać pieniądze za:

- questy od osoby, której nawet nie zna,

- kodowanie od osoby, od której go nie kupił,

- sourca, którego zajebał Trecu po tym jak Timo za niego zapłacił?

 

Dowody, dowody, dowody.

 

Weź ty zamknij łeb pajacu bo c***a wiesz a udajesz nie wiadomo co...

 

Timo miał z 4-5 serwerów a ojebał na kase tyle osób że policzyć się tego nie da

 

 

Co raz lepiej. A możesz mi wymienic wszystkie nazwy tych sewerów? Bo nie pamiętam xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...