Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiana source na game


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jeżeli mam poprawione sf terenzo od LajkTM i mam tez jego klienta ( tego 40k ) i nie chce uzywac source i zmienie sobie game z sf na swojego to cos przestanie działać? chodzi mi o rzeczy ypu 4 strona max stack 1k?

 

jeszcze mam pytanie jakie diffy moge wgrywac do tego game?

wersja nic nie mówi:
 

The Engine ~ 2016
Created by Lajk 
 
Wersja: 2.1.0 
Opublikowano

Jak ty chcesz wgrywać diffy na game source ??

 

Jak zmienisz game bez source to jak mogą Ci działać 4 strony eq jak te funkcje są w game od lajka ? po stronie clienta będziesz miał tylko dodane, a nic z nimi nie zrobisz.

Opublikowano

Jak ty chcesz wgrywać diffy na game source ??

 

Jak zmienisz game bez source to jak mogą Ci działać 4 strony eq jak te funkcje są w game od lajka ? po stronie clienta będziesz miał tylko dodane, a nic z nimi nie zrobisz.

dokladnie na taka odpowiedz czekałem

a pytanie mam dlaczego source LajkTM wazy tak mało a source kraizy 2,6gb?

Opublikowano

 

Jak ty chcesz wgrywać diffy na game source ??

 

Jak zmienisz game bez source to jak mogą Ci działać 4 strony eq jak te funkcje są w game od lajka ? po stronie clienta będziesz miał tylko dodane, a nic z nimi nie zrobisz.

dokladnie na taka odpowiedz czekałem

a pytanie mam dlaczego source LajkTM wazy tak mało a source kraizy 2,6gb?

 

 

To nie jest source lajka...

W kraizy.tgz masz kilka wersji developerskich np. z lycanem i kod SG ...

a paczka lajka to wyciągnięta jebna paczka bez libów itp. po prostu czysta.

Jego paczkę wgrywasz na podstawkę z tematu noname z gotowca do kompilacji.

3703514729403791528062.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...