Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BANNER] TeamSpeak 3 dla Ciebie i rodziny!


MaciekJRPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4.png

Hejka wam,
 dzisiaj stworzyłem bannerek dla Osób które nie potrafią robić nic w Photoshopie  :D
Do edytowania baneru nie jest wymagany Photoshop jedynie Notatnik a chyba każdy go posiada, prawda?

Więc edytowanie jest banalnie proste! Nawet dla Świeżaka  :D

Na wstępie mówię że kod nie jest MÓJ! Znalazłem go kiedyś w internecie i nawet nie wiem kto jest autorem. Kod jest dopasowany do Bannera i tyle  ;)

Dostępne są dwa warianty: kolorowy i czarny.

Jeżeli chcesz plik PSD napisz do mnie na PW ;)



1. CO ZROBIĆ ABY BANNER DZIAŁAŁ?

Wystarczy wrzucić go przez FTP na swój serwer do folderu ze stronami WWW, po prostu posiadasz swoją stronę WWW? Możesz stworzyć np. folder "banner" i całą zawartość wrzucić właśnie tam  :D

(PS: Próbuje wytłumaczyć dla ludzi zielonych więc znawcy od razu siedzieć cicho :_: Okey? I tak ma być, chce po prostu być pomocny ;D )

 

2. CO TRZEBA EDYTOWAĆ?

 

Żeby bannerek działał wystarczy edytować Połączenie z twoim TS
(Linijki 79-88)
2.png

 

I edytować ustawienia pod własne potrzeby  ;)
(Linijki 152-200)

5.png

 

 

A no i pamiętaj o daniu permissions 777  ;)
 

Nie zabraniam edytować bo powtarzam to nie jest mój kod, tylko po prostu grafika, a grafika to i tak pies lizał  :D

To chyba wszystko z mojej strony, a teraz linkacze  ;)

Mam nadzieję że niektórym osobom pomogłem  ;)

 

Link do podglądu paczki:

http://sify.pl/download/mpc2/

 

Link do DOWNLOADU:

http://sify.pl/download/mpc2.zip

 

Link do DEMA:

(Jeżeli nie działa to przepraszam, bo sam używam banneru na własnym TS i mogą być problemy)

http://sify.pl/download/mpc2/banner.php

 

VirusTotal:

https://www.virustotal.com/pl/url/cdbcdd80545c7189ce1ce2b3935cd7918331c9da9c2bd419dccad76d3c97338b/analysis/1474205237/

 

Jeżeli będziecie chcieli więcej możecie pisać, kłaniam się nisko aż po same kule.

MaciekJRPL | SIFY.PL 2014-2016

Opublikowano

Kolejny z wielu interaktywnych banerów. Chyba już każdy widział taki baner a zmiana grafiki to nie jest jakaś wielka zasługa. 

(')(.)(;)

Opublikowano

@MrSanten
Są założone dwa tematy, a w pierwszym jest tylko tak na prawdę online i nazwa, więc raczej bannery troszkę się od siebie różnią, ale skoro tak przeszkadza to nie ma co nawet tego wstawiać :D

Opublikowano

Jednak zbyt byłem ciekawy. Banner jest dobry lecz źle pokazuje godzinę :) jest 23:25 a na bannerze 17:24

 

Edit: Stestowany w 100 % błędy

- zła godzina

- Pokazuje również "Current Queries:" czyli boty ts'owe

- Za duży banner w rozmiarach

 

Zalety:

- Grafika dość dobra

- Szybkie edytowanie napisów

 

Co prawda jak na darmowy banner może być ale ja osobiście nie będę korzystał.

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

Opublikowano

Jednak zbyt byłem ciekawy. Banner jest dobry lecz źle pokazuje godzinę :) jest 23:25 a na bannerze 17:24

 

Edit: Stestowany w 100 % błędy

- zła godzina

- Pokazuje również "Current Queries:" czyli boty ts'owe

- Za duży banner w rozmiarach

 

Zalety:

- Grafika dość dobra

- Szybkie edytowanie napisów

 

Co prawda jak na darmowy banner może być ale ja osobiście nie będę korzystał.

 

Pobiera datę z serwera?

 

Dodaj do kodu:

date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');

Odejmij użytkowników query

virtualserver_queryclientsonline

Rozmiar banera sobie możesz przecież sam dostosować..

Opublikowano

Kur** jestem nowym użytkownikiem i czasami się mylę i napiszę 2 posty na raz zamiast zeedytować i już 12 ostrzeżeń bo kur** nie da się usunąć posta za double. Zaczyna to irytować najlepiej nic nie będę pisał bo coś rozwale.

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dla mnie banner strasznie chaotyczny. Brak estetyki i nadmiar kolorów. 

Fajna inicjatywa i super, że udostępniasz takie rzeczy ale popracuj nad estetyką. 

Bo gdyby nie nadmiar kolorów to byłby naprawdę świetny banner.  :yay:

Opublikowano

Ładny i przejrzysty, jedyny jaki kolor to dobór odpowiednich kolorów. Według mnie tło nie pasuje do napisów. Sam kod baneru nie jest zły. Łatwo go można skonfigurować. Leci plusik. ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gdy chcę go załadować i na stronie klikam F5 nie chcę się załadować i wyskakuje Connection timed out

Opublikowano

@PGS Nie, Banner mam na vps'ie razem z serverem na vpsie zainstalowany jest php i php5 (nie wiem czy jest jakaś różnica) i wszystko działa na początku gdy podałem ścieżkę do pliku http://IPmaszyny/mpc2/banner.php wywalało błąd żebym nadał uprawnienia folderowi Cache gdy to zrobiłem i zrobiłem reload strona ładowała się jakieś 50 sekund i wyskoczył 

Connection timed out


@PGS teraz komunikat zmienił się na Connection refused


Zamykam. Poradziłem sobie :)

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...