Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prywatne serwery zamykane przez GameForga


xemont

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

Przecież webzen i ymir maja jakieś prawa co do plików, a gf ma wykupioną dystrybucję. Raczej jedyny sposób to poskarżyć się webzenowi i ymirowi, bo inaczej nic nie zdzialaja

Ludzie w którym my jesteśmy roku? Ymiru już dawno nie ma, webzen go wykupił.

 

A GF jak najbardziej ma prawo zamykać serwery. GF to jest sieć to tak jakbyś...

 

Wszedł do żabki zajebał cały towar poszedł do sklepu obok który nazywa się "U Mariolki" postawił ten towar co zajebałeś z żabki na półkach. GF to jest dystrybutor i cały jakby operator. Webzen pracuję tylko nad kodem źródłowym. GF zajmuję się wszystkim innym jak serwery, fora, strony, płatności.

 

GF ma prawo zamykać serwery na zasadzie? Właśnie... GF co najwyżej ma pare setów 3D i modeli, ale jeżeli je byś usunął z gry to nie masz nic co należy do GF, więc nie mogą Cię pozwać o to. Tak samo mylące filmiki usuwane przez Gameforge z youtuba. Czemu? Otóż znajdują tam się m.in rogowy set armora oraz runiczny set weapon, który jest od gameforge. Webzen może coś robić konkretnego, taka prawda.

 

A twierdzenie GF to sieć jest błędne. Twój przykład też jest błędny.

Zrozum znaczenie dystrybucji.

Twierdzenie również "tylko na kodem źródłowym" jest wręcz śmieszne. To jest ich kod! To za ten kod GF płaci hajs...

Ten kod jest odpowiedzialny wgl za całą grę, a gf nie widzi go na oczy, jedynie dostaje konkretny update od webzenu,

który musi wgrać. 

A to, że gf ma parę modeli 3d i pewnie jakiś innych systemów to już jest podyktowane od ludzi, którzy węszą hajs

dla gf od ludzi. Mówią, że potrzebny jest set taki i taki, gf wydaje zlecenia i to jest dodawane też najprawdopodobniej przez webzen

 

 

Leci mi krew z uszu? Chyba mi leci...... Kogo k***a obchodzą jakieś modele tutaj chodzi o prawo do dystrybucji gry a nie o samą dystrybucję. GF ma prawo do dystrybucji I TAK SAMO MA PRAWA ŚCIGAĆ KAŻDEGO KTO TĄ GRĘ NIELEGALNIE DYSTRYBUUJĘ. A GAMEFORGE NIE PŁACI ZA KOD ŹRÓDŁOWY OD WEBZENU TYLKO KURWA ZA PRAWA DO TEJ CHOLERNEJ DYSTRYBUCJI ZROZUM TO. TUTAJ NIE CHODZI O TO ŻE ONI POTRZEBUJĄ KODU BO ONI SOBIE MOGĄ TEN KOD POBRAĆ Z NETA ALE ONI SĄ WIELKĄ FIRMĄ I WEBZEN ZARAZ BY SIĘ DO NICH PRZYPIERDOLIŁ O BRAK PRAWA DO DYSTRYBUCJI. Co tutaj jest dla ciebie trudne do zrozumienia...? Nikt tutaj nie mówi o prawach do plików bo takie prawa posiada tylko osoba która wykupiła sobie takie prawa, tutaj chodzi o prawo do legalnej dystrybucji.

 

 

Tak nawiasem to Webzen chyba sprzedał Metina. Jeszcze na początku roku na ich stronie szło znaleźć metina, teraz już go tam nie ma i znajduję się tylko na stronie GF-u. Na dodatek z tego co wiem Webzen miał ostatnio jakieś problemy i zaczął zamykać swoje gry.. Chociażby Archlorda 2. http://archlord2.webzen.com/

Opublikowano

 

 

 

Przecież webzen i ymir maja jakieś prawa co do plików, a gf ma wykupioną dystrybucję. Raczej jedyny sposób to poskarżyć się webzenowi i ymirowi, bo inaczej nic nie zdzialaja

Ludzie w którym my jesteśmy roku? Ymiru już dawno nie ma, webzen go wykupił.

 

A GF jak najbardziej ma prawo zamykać serwery. GF to jest sieć to tak jakbyś...

 

Wszedł do żabki zajebał cały towar poszedł do sklepu obok który nazywa się "U Mariolki" postawił ten towar co zajebałeś z żabki na półkach. GF to jest dystrybutor i cały jakby operator. Webzen pracuję tylko nad kodem źródłowym. GF zajmuję się wszystkim innym jak serwery, fora, strony, płatności.

 

GF ma prawo zamykać serwery na zasadzie? Właśnie... GF co najwyżej ma pare setów 3D i modeli, ale jeżeli je byś usunął z gry to nie masz nic co należy do GF, więc nie mogą Cię pozwać o to. Tak samo mylące filmiki usuwane przez Gameforge z youtuba. Czemu? Otóż znajdują tam się m.in rogowy set armora oraz runiczny set weapon, który jest od gameforge. Webzen może coś robić konkretnego, taka prawda.

 

A twierdzenie GF to sieć jest błędne. Twój przykład też jest błędny.

Zrozum znaczenie dystrybucji.

Twierdzenie również "tylko na kodem źródłowym" jest wręcz śmieszne. To jest ich kod! To za ten kod GF płaci hajs...

Ten kod jest odpowiedzialny wgl za całą grę, a gf nie widzi go na oczy, jedynie dostaje konkretny update od webzenu,

który musi wgrać. 

A to, że gf ma parę modeli 3d i pewnie jakiś innych systemów to już jest podyktowane od ludzi, którzy węszą hajs

dla gf od ludzi. Mówią, że potrzebny jest set taki i taki, gf wydaje zlecenia i to jest dodawane też najprawdopodobniej przez webzen

 

 

Leci mi krew z uszu? Chyba mi leci...... Kogo k***a obchodzą jakieś modele tutaj chodzi o prawo do dystrybucji gry a nie o samą dystrybucję. GF ma prawo do dystrybucji I TAK SAMO MA PRAWA ŚCIGAĆ KAŻDEGO KTO TĄ GRĘ NIELEGALNIE DYSTRYBUUJĘ. A GAMEFORGE NIE PŁACI ZA KOD ŹRÓDŁOWY OD WEBZENU TYLKO K***A ZA PRAWA DO TEJ CHOLERNEJ DYSTRYBUCJI ZROZUM TO. TUTAJ NIE CHODZI O TO ŻE ONI POTRZEBUJĄ KODU BO ONI SOBIE MOGĄ TEN KOD POBRAĆ Z NETA ALE ONI SĄ WIELKĄ FIRMĄ I WEBZEN ZARAZ BY SIĘ DO NICH PRZYPIERDOLIŁ O BRAK PRAWA DO DYSTRYBUCJI. Co tutaj jest dla ciebie trudne do zrozumienia...? Nikt tutaj nie mówi o prawach do plików bo takie prawa posiada tylko osoba która wykupiła sobie takie prawa, tutaj chodzi o prawo do legalnej dystrybucji.

 

 

Tak nawiasem to Webzen chyba sprzedał Metina. Jeszcze na początku roku na ich stronie szło znaleźć metina, teraz już go tam nie ma i znajduję się tylko na stronie GF-u. Na dodatek z tego co wiem Webzen miał ostatnio jakieś problemy i zaczął zamykać swoje gry.. Chociażby Archlorda 2. http://archlord2.webzen.com/

 

 

weź sobie stary przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz i się zastanów, tyle w temacie. Gadanie 3 po 3 i zmienianie stwierdzeń jest u Ciebie normą. 

Opublikowano

Tak naprawdę to oni mogą zamknąć wszystkie prywatne serwery, ponieważ pliki należą do nich oraz client. Polskich serwerów się nie czepiają bo to zwyczajne "gówna". Po co mają się męczyć jak te serwery po tyg, dwóch same padają.

IDcncno.png

Opublikowano

 

 

Przecież webzen i ymir maja jakieś prawa co do plików, a gf ma wykupioną dystrybucję. Raczej jedyny sposób to poskarżyć się webzenowi i ymirowi, bo inaczej nic nie zdzialaja

Ludzie w którym my jesteśmy roku? Ymiru już dawno nie ma, webzen go wykupił.

 

A GF jak najbardziej ma prawo zamykać serwery. GF to jest sieć to tak jakbyś...

 

Wszedł do żabki zajebał cały towar poszedł do sklepu obok który nazywa się "U Mariolki" postawił ten towar co zajebałeś z żabki na półkach. GF to jest dystrybutor i cały jakby operator. Webzen pracuję tylko nad kodem źródłowym. GF zajmuję się wszystkim innym jak serwery, fora, strony, płatności.

 

GF ma prawo zamykać serwery na zasadzie? Właśnie... GF co najwyżej ma pare setów 3D i modeli, ale jeżeli je byś usunął z gry to nie masz nic co należy do GF, więc nie mogą Cię pozwać o to. Tak samo mylące filmiki usuwane przez Gameforge z youtuba. Czemu? Otóż znajdują tam się m.in rogowy set armora oraz runiczny set weapon, który jest od gameforge. Webzen może coś robić konkretnego, taka prawda.

 

A twierdzenie GF to sieć jest błędne. Twój przykład też jest błędny.

Zrozum znaczenie dystrybucji.

Twierdzenie również "tylko na kodem źródłowym" jest wręcz śmieszne. To jest ich kod! To za ten kod GF płaci hajs...

Ten kod jest odpowiedzialny wgl za całą grę, a gf nie widzi go na oczy, jedynie dostaje konkretny update od webzenu,

który musi wgrać. 

A to, że gf ma parę modeli 3d i pewnie jakiś innych systemów to już jest podyktowane od ludzi, którzy węszą hajs

dla gf od ludzi. Mówią, że potrzebny jest set taki i taki, gf wydaje zlecenia i to jest dodawane też najprawdopodobniej przez webzen

 

no i ze gf posiada prawa autorskie na terenie europy oraz stanow zjednoczonych

Opublikowano

 

 

 

 

Przecież webzen i ymir maja jakieś prawa co do plików, a gf ma wykupioną dystrybucję. Raczej jedyny sposób to poskarżyć się webzenowi i ymirowi, bo inaczej nic nie zdzialaja

Ludzie w którym my jesteśmy roku? Ymiru już dawno nie ma, webzen go wykupił.

 

A GF jak najbardziej ma prawo zamykać serwery. GF to jest sieć to tak jakbyś...

 

Wszedł do żabki zajebał cały towar poszedł do sklepu obok który nazywa się "U Mariolki" postawił ten towar co zajebałeś z żabki na półkach. GF to jest dystrybutor i cały jakby operator. Webzen pracuję tylko nad kodem źródłowym. GF zajmuję się wszystkim innym jak serwery, fora, strony, płatności.

 

GF ma prawo zamykać serwery na zasadzie? Właśnie... GF co najwyżej ma pare setów 3D i modeli, ale jeżeli je byś usunął z gry to nie masz nic co należy do GF, więc nie mogą Cię pozwać o to. Tak samo mylące filmiki usuwane przez Gameforge z youtuba. Czemu? Otóż znajdują tam się m.in rogowy set armora oraz runiczny set weapon, który jest od gameforge. Webzen może coś robić konkretnego, taka prawda.

 

A twierdzenie GF to sieć jest błędne. Twój przykład też jest błędny.

Zrozum znaczenie dystrybucji.

Twierdzenie również "tylko na kodem źródłowym" jest wręcz śmieszne. To jest ich kod! To za ten kod GF płaci hajs...

Ten kod jest odpowiedzialny wgl za całą grę, a gf nie widzi go na oczy, jedynie dostaje konkretny update od webzenu,

który musi wgrać. 

A to, że gf ma parę modeli 3d i pewnie jakiś innych systemów to już jest podyktowane od ludzi, którzy węszą hajs

dla gf od ludzi. Mówią, że potrzebny jest set taki i taki, gf wydaje zlecenia i to jest dodawane też najprawdopodobniej przez webzen

 

 

Leci mi krew z uszu? Chyba mi leci...... Kogo k***a obchodzą jakieś modele tutaj chodzi o prawo do dystrybucji gry a nie o samą dystrybucję. GF ma prawo do dystrybucji I TAK SAMO MA PRAWA ŚCIGAĆ KAŻDEGO KTO TĄ GRĘ NIELEGALNIE DYSTRYBUUJĘ. A GAMEFORGE NIE PŁACI ZA KOD ŹRÓDŁOWY OD WEBZENU TYLKO K***A ZA PRAWA DO TEJ CHOLERNEJ DYSTRYBUCJI ZROZUM TO. TUTAJ NIE CHODZI O TO ŻE ONI POTRZEBUJĄ KODU BO ONI SOBIE MOGĄ TEN KOD POBRAĆ Z NETA ALE ONI SĄ WIELKĄ FIRMĄ I WEBZEN ZARAZ BY SIĘ DO NICH PRZYPIERDOLIŁ O BRAK PRAWA DO DYSTRYBUCJI. Co tutaj jest dla ciebie trudne do zrozumienia...? Nikt tutaj nie mówi o prawach do plików bo takie prawa posiada tylko osoba która wykupiła sobie takie prawa, tutaj chodzi o prawo do legalnej dystrybucji.

 

 

Tak nawiasem to Webzen chyba sprzedał Metina. Jeszcze na początku roku na ich stronie szło znaleźć metina, teraz już go tam nie ma i znajduję się tylko na stronie GF-u. Na dodatek z tego co wiem Webzen miał ostatnio jakieś problemy i zaczął zamykać swoje gry.. Chociażby Archlorda 2. http://archlord2.webzen.com/

 

 

weź sobie stary przeczytaj swoje wypowiedzi jeszcze raz i się zastanów, tyle w temacie. Gadanie 3 po 3 i zmienianie stwierdzeń jest u Ciebie normą. 

 

Na spokojnie dzekon, ten nieudacznik to życiowo skończona pokraka. Just mute him polecam wszystkim.  :v  :v  :v  :v

Co do tematu, to nic się nie dzieje.

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Tak naprawdę to oni mogą zamknąć wszystkie prywatne serwery, ponieważ pliki należą do nich oraz client. Polskich serwerów się nie czepiają bo to zwyczajne "gówna". Po co mają się męczyć jak te serwery po tyg, dwóch same padają.

 

Skoro mogą to czemu tego nie zrobili? Męczą się z tym od 2009 roku bo jakoś w tamtym czasie pierwszy prywatny serwer powstał a w 2011 już było głośno o ich zamykaniu. Słabo im to idzie :)

Opublikowano

zamykają serwery a zapomnieli poinformować że będzie kolejna fuzja na PL bo na wszystkich serwera tydzień temu było dostępne 3754 graczy :> wkrótce oni dadzą wam info :P

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Nie robcie afery z dupy, miedzy sytuacja w DE a u nas jest wielka przepasc, tam wszystko zaczelo sie od tego ze ktorys z administratorow duzego serwera (nawet dwoch) zaczal ddosowac serwery gf'a i co za tym idzie, goscia spakowali (jego telefony,pc etc) i poszli dalej i maja problem do innych serwerow. Pocuduja i sie uspokoja jak zawsze.

Ogaru troche bo tej paniki tyle siejecie ze az sie zygac chce, a wypowiadaja sie najlepsi co najwiecej wiedza w takich tematach o aktualnej sytuacji

 

 

a zamknac to wszystko w piz*du

od antarisa powinni zacząć   ^^   xD

 
nie musza, samo padlo

ban.gif

 

Opublikowano

Nawet jeśli pozamykają serwery to tylko w DE, tak samo jak była sytuacja że filmiki z privów znikały ( też tylko DE ) więc wątpie że w polszy coś będą robić w tym kierunku xD

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

Twórcy gry Metin2 nie potrafią zadbać o swoje globalne serwery, by przetrzymać graczy i zachęcić nowych do grania.

Zamykają serwery od ponad 4 lat i dalej im to słabo idzie.

Dwa, trzy polskie privy mają więcej graczy niż wszystkie polskie globalne serwery :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...