Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć brud spod klawiszy w klawiaturze?


Gość happi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo

moja poprzednia klawiatura razera uległa zniszczeniu więc byłem zmuszony kupić na szybko jakąś byle jaką klawiature

więc wybór padł na tracer shinook, była tania i fajnie wyglądała więc wziąłem

działa dosyć dobrze, a ja nie używam klawiatury do szybkiego klikania póki co, więc ją zostawiłem, bo dobrze mi służy

 

ma miesiąc i widzę, że pod klawiszami jest już syf

okruszki od ciastek i jakieś inne kurze

próbowałem jako tako wydmuchać pomiędzy klawiszami ale dalej są jakieś pozostałości

klawisze zbytnio nie chcą odchodzić, a nie ma za dużo miejsca by podważyć czymś

jakiś szybki tip na wyjęcie klawiszy?

 

otagowałbym kogoś ale znam tutaj tylko @Wolena

Opublikowano

Bez przesady, nic się nie stanie jeżeli więcej popracujesz lub użyjesz innego narzędzia, by wyważyć klawisze xD

Albo użyj tego myku z kartką notatnika, z tą klejącą częścią. Czy to działa to nie wiem.

Opublikowano

Bez przesady, nic się nie stanie jeżeli więcej popracujesz lub użyjesz innego narzędzia, by wyważyć klawisze xD

Albo użyj tego myku z kartką notatnika, z tą klejącą częścią. Czy to działa to nie wiem.

już sobie poradziłem

2 śrubokręty wystarczyły

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...