Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam serwera dla początkującego


_eMek_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, szukam jakiegoś serwera w tibii POLSKI i ma być łatwy, ponieważ 1 raz bd grac w ta gre

 

Jezeli chcesz poznać specyfikę gry jak na rl najlepiej ots z rl mapa - np teraz Telania czy hexana

Jezeli chcesz wbijać szybko poziom i sie bawic w expienie fajny jest oldschool typu mazurski ots Ew jakis duży Exp

Jezeli chcesz bawic sie w zabijanie innych graczy, latanie s gildia i ogolnie to co w Tibii kazdy lubi najbardziej to zapraszam na jakies evo.

Pierwszy raz i odrazu na ots? Trochę nie po kolei, zobacz te z drużym stage'm expa. http://poland.otservlist.org

Ots duzo łatwiejszy niz rl, łatwiej poznać gre
Opublikowano

 

 

 

Ots duzo łatwiejszy niz rl, łatwiej poznać gre 

teraz to niektóre otsy są trudniejsze niż rl XDD

Porównujac oldschool typu mazurski i armia wiadomo, xe na armi No trudniej. Chociaż niekiedy łatwiejsza zdaje sie rl bo znasz juz gre i wszystko wiesz na jej temat. Globalne serwery w starych grach to raczej słabe rozwiazanie, chociaż w Tibii i tak jest duży współczynnik osob online. Mamy większy wybor łatwy/trudny, na rl raczej praktycznie ten sam poziom, mały wybor specyfiki

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...