Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić z telefonu kontroler do bota?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzisiaj powiem jak zrobić z telefonu kontroler do bota

 

 

Potrzebujemy

 

 

Aplikacje TeamViewer z internetu na telefon i na komputer

 

 

Internet w telefonie i w komputerze

 

 

Instrukcja

 

 

1. Instalujemy aplikacje TeamViewer na komputer oraz telefon

 

 

2. Uruchamiamy TeamViewer na komputerze i telefonie

 

 

3. Włączamy naszego bota

 

 

3. wchodzimy w teamviewer i tam mamy "Nasze ID" wpisujemy je na telefonie w "Identyfikator Partnera" klikamy połącz z partnerem teraz zapisujemy "Hasło" które mamy też na komputerze w teamwiewer po wpisaniu klikamy "Zaloguj się"

 

 

4. Wychodzimy z domu [WAŻNE ŻEBY MIEĆ INTERNET] i możemy nawet z domu kontrolować naszego bocika.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

@up to działa na zasadzie, że może kontrolować swój cały komputer przez telefon, tzn. masz pokazany cały pulpit.

 

Jakieś zdjęcia? Program ten ogólnie łączy telefon z komputerem nie tylkodo bota ale ok. Bardziej interesowało mnie coś typu  aqvqeYb.png

Następnym razem spróbuje znalesc cos takiego jak się nie uda spróbuje nawet przerobić.

@up@up Ma racje to działa tak że pokazuje cały pulpit.

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Jakieś zdjęcia? Program ten ogólnie łączy telefon z komputerem nie tylkodo bota ale ok. Bardziej interesowało mnie coś typu  aqvqeYb.png

Co do tego to zaraz napisze poradnik jak tego użyć :)

 

 

 

Poradnik jak włączyć Telegram API

 

1. W Aplikacji Telegram wyszukujesz użytkownika o nazwie "BotFather"

2. Piszesz wiadomość o treści "/start"

3. Piszesz kolejną wiadomość o treści "/newbot"

4. Wypełniasz zgodnie z instrukcją.

5. Dostajesz HTTP Access API np. 54235235Fdsafatga5123dssfe

6. W konfigu włącz 2 opcje

"UseWebsocket": true,
"WebSocketPort": 14251

7. W Konfigu wpisz swoje telegram api

"TelegramConfig": {
"UseTelegramAPI": true,
"TelegramAPIKey": "Twój klucz",
"TelegramPassword": "wpisz tu jakieś hasło"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...