Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać stronę na serwer ? (Pliki Zeusa)


Nightday96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem już tak że dodawałem stronę jako główną, a już potem serwer nie startuje, to samo jak w instalacji wpisuje ....pl/play i nic, dalej.


 

Opublikowano

Olej pliki zeusa?

Pobierz sobie by tultyia (jakoś tak), dodaj brakujące skrypty i masz pliki zeusa z pełną kontrolą nad nimi :)

A na innych to co nie da się? Jak ktoś chce i potrafi to zrobi to co chce na każdych plikach (to jest bez znaczenia) ;) a jak komuś coś nie pasuje to może sobie sam napisać.

Opublikowano

A ja zapytam co ma tultyia innego/lepszego niż pliki GILU albo ZeuSXP? ;)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

371007.gif

 

Opublikowano

A ja zapytam co ma tultyia innego/lepszego niż pliki GILU albo ZeuSXP? ;)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

@Adrian327d Nic lepszego. Pliki te są stare jak świat i nie mają wielu funkcji.

@Nightday96 Z tematu rozumiem że chcesz sobie stronę główną dodać. Tak by gracz mógł sobie serwer wybrać np.

W katalogu "public_html" wgraj swoją stronę główna "index.*" następnie utwórz folder np. "s1". Do tego folderu wgraj pliki.

Kolejnym krokiem będzie wejście na (twój adres serwera) / s1 , i zainstalowanie plików wpisując odpowiednio adres do serwera NIE  np. "localhost" A "localhost/s1"

Opublikowano

 

A ja zapytam co ma tultyia innego/lepszego niż pliki GILU albo ZeuSXP? ;)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

@Adrian327d Nic lepszego. Pliki te są stare jak świat i nie mają wielu funkcji.

@Nightday96 Z tematu rozumiem że chcesz sobie stronę główną dodać. Tak by gracz mógł sobie serwer wybrać np.

W katalogu "public_html" wgraj swoją stronę główna "index.*" następnie utwórz folder np. "s1". Do tego folderu wgraj pliki.

Kolejnym krokiem będzie wejście na (twój adres serwera) / s1 , i zainstalowanie plików wpisując odpowiednio adres do serwera NIE  np. "localhost" A "localhost/s1"

 

@ZeuSXP Kiedyś słyszałem, że w którychś plikach udostępnionych tu na mpc nie ma dostępu do req, bo jest zakodowane itd.

Nie wiem czy to Twoje pliki czy nie, bo nigdy ich na dysku nie miałem, ale lepiej mieć dostęp do req niż nie mieć, prawda? :)

Poza tym moim zdaniem pliki Tultyia są lepsze, bo naprawiając błędy, które w nich są możesz się czegoś nauczyć, a Twój to czysty gotowiec, w którym nie trzeba nic robić i później powstaje xxx tematów z banalnymi pytaniami, bo ludzie nie mają pojęcia na temat edycji plików.

Opublikowano

 

 

A ja zapytam co ma tultyia innego/lepszego niż pliki GILU albo ZeuSXP? ;)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

@Adrian327d Nic lepszego. Pliki te są stare jak świat i nie mają wielu funkcji.

@Nightday96 Z tematu rozumiem że chcesz sobie stronę główną dodać. Tak by gracz mógł sobie serwer wybrać np.

W katalogu "public_html" wgraj swoją stronę główna "index.*" następnie utwórz folder np. "s1". Do tego folderu wgraj pliki.

Kolejnym krokiem będzie wejście na (twój adres serwera) / s1 , i zainstalowanie plików wpisując odpowiednio adres do serwera NIE  np. "localhost" A "localhost/s1"

 

@ZeuSXP Kiedyś słyszałem, że w którychś plikach udostępnionych tu na mpc nie ma dostępu do req, bo jest zakodowane itd.

Nie wiem czy to Twoje pliki czy nie, bo nigdy ich na dysku nie miałem, ale lepiej mieć dostęp do req niż nie mieć, prawda? :)

Poza tym moim zdaniem pliki Tultyia są lepsze, bo naprawiając błędy, które w nich są możesz się czegoś nauczyć, a Twój to czysty gotowiec, w którym nie trzeba nic robić i później powstaje xxx tematów z banalnymi pytaniami, bo ludzie nie mają pojęcia na temat edycji plików.

 

Tak to były pliki ZeuS'a ,ale nie są już zakodowane :) Co do tych plików to mimo wszystko ich nie polecam ze względu na bug w gildiach (czasami się bugują.. wtedy cała gildia nie może grać ,a mianowicie ma błąd połączenia).

Opublikowano

@Verlis

 

 

Kiedyś słyszałem, że w którychś plikach udostępnionych tu na mpc nie ma dostępu do req, bo jest zakodowane itd. Nie wiem czy to Twoje pliki czy nie, bo nigdy ich na dysku nie miałem, ale lepiej mieć dostęp do req niż nie mieć, prawda? :)

Co do mojej paczki to były one kiedyś zakodowane. Ale już od kilku wersji są odkodowane.

 

 

Poza tym moim zdaniem pliki Tultyia są lepsze, bo naprawiając błędy, które w nich są możesz się czegoś nauczyć, a Twój to czysty gotowiec, w którym nie trzeba nic robić i później powstaje xxx tematów z banalnymi pytaniami, bo ludzie nie mają pojęcia na temat edycji plików.

 

Mi nie zależy na tym by korzystano z moich plików. Udostępniłem je z dobrej woli i nikogo nie namawiam. ;)  Ale przekonaj potencjalnego użytkownika by użył tych mniej rozwiniętych plików i spróbował je udoskonalić. Z tymi tematami to skoro zadają pytania odnośnie "moich" plików (gotowych), to ile tematów powstanie jeśli użyją Tultyia skoro jak napisałeś trzeba naprawiać błędy.


 

 

 

A ja zapytam co ma tultyia innego/lepszego niż pliki GILU albo ZeuSXP? ;)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

@Adrian327d Nic lepszego. Pliki te są stare jak świat i nie mają wielu funkcji.
@Nightday96 Z tematu rozumiem że chcesz sobie stronę główną dodać. Tak by gracz mógł sobie serwer wybrać np.
W katalogu "public_html" wgraj swoją stronę główna "index.*" następnie utwórz folder np. "s1". Do tego folderu wgraj pliki.
Kolejnym krokiem będzie wejście na (twój adres serwera) / s1 , i zainstalowanie plików wpisując odpowiednio adres do serwera NIE  np. "localhost" A "localhost/s1"

 

@ZeuSXP Kiedyś słyszałem, że w którychś plikach udostępnionych tu na mpc nie ma dostępu do req, bo jest zakodowane itd.

Nie wiem czy to Twoje pliki czy nie, bo nigdy ich na dysku nie miałem, ale lepiej mieć dostęp do req niż nie mieć, prawda? :)
Poza tym moim zdaniem pliki Tultyia są lepsze, bo naprawiając błędy, które w nich są możesz się czegoś nauczyć, a Twój to czysty gotowiec, w którym nie trzeba nic robić i później powstaje xxx tematów z banalnymi pytaniami, bo ludzie nie mają pojęcia na temat edycji plików.

 

Tak to były pliki ZeuS'a ,ale nie są już zakodowane :) Co do tych plików to mimo wszystko ich nie polecam ze względu na bug w gildiach (czasami się bugują.. wtedy cała gildia nie może grać ,a mianowicie ma błąd połączenia).

 

Coś przypominam sobie ten błąd. To było chyba z atakami związane bo naprawiałem to. Ale tak jak napisałem nikogo nie namawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...