Skocz do zawartości

Sunwell 3.3.5a Progressive x1 International

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 710 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

13.11.2016*

Minęło ponad pół roku...

Myśleliście, że Sunwell ostatecznie padł...

Ale...

Pewne rzeczy nie mogą tak po prostu zginąć...

banner.png

A więc jesteśmy. Po ponad półrocznej nieobecności, Sunwell, jeden z najlepszych prywatnych serwerów WotLK 3.3.5a, powraca. Wiemy, że długo trzymaliśmy Was w niepewności, długo nie chcieliśmy wiele ujawniać, ale nadszedł już czas. Chcielibyśmy z wielką przyjemnością zaprosić wszystkich starych i nowych graczy do gry na Sunwellu w nowej odsłonie. Ale zanim przejdziemy do specyfikacji serwera, przypomnimy w kilku słowach historię serwera.

Sunwell Server has existed in its current form since July 2008, while our community is even older and reaches back to the end of 2005. We've been constantly developing our current emulator and been fixing bugs in it since the end of 2009”

8 lat to długo, czyż nie? Wiele się działo przez te lata, wielu ludzi przewinęło się przez Sunwell, wiele było śmiechu, ale i złości. Tutaj chcielibyśmy wspomnieć o dwóch osobach, które poprowadziły serwer na szczyt. Chyba wiadomo o kogo chodzi? Tak, mowa o duecie Xinef & Pussywizard - na początku zwykłych Developerów, a kilka lat później Administratorów serwera. Wydaje nam się, że z czystym sumieniem możemy powiedzieć, iż to dzięki nim Sunwell zdołał zmyć z siebie miano zbugowanego serwera. Te lata pracy, które włożyli w serwer sprawiły, że wszyscy mieliśmy przyjemność cieszyć się grą na najwyższym poziomie.
Chcemy już na wstępie nadmienić, że jako dawni gracze nie zapomnimy ich ogromnego wkładu w Sunwell, i że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby kontynuować ich dzieło.

OK. Bez przedłużania - przejdźmy do sedna!

Co oferujemy?

-Przede wszystkim wysoką jakość rozgrywki, gwarantowaną przez SunwellCore wzbogacane naszymi poprawkami.

-Stabilność działania serwera

-Całkowicie międzynarodowy charakter serwera, z językiem angielskim jako podstawowym w grze i na forum

-Stały kontakt z Administracją serwera

-Progresywny realm -> przygodę zaczynamy od T7/S5

-Wszystkie rate'y x1

-Minimalny diff nawet przy 4.000 online

-Stara formuła sklepu Premium -> .p teleport, instant flight paths, no res. sickness, exp boost i małe drobiazgi pokroju companionow itp.

A ponadto:

-Całkowicie przepisane i przez nas przetestowane instancje

-Loremaster dostępny

-Działające niemalże wszystkie achievementy

-Wintergrasp, Areny oraz Battlegroundy dostępne

-Działające MoveMapy i LoS

Więcej informacji dotyczących specyfikacji serwera znajdziecie tutaj: http://sunwell.pl/page/whysunwell

_____________________________________________________________________________________________

STRONA: http://sunwell.pl

FORUM: http://sunwell.pl/forum

FACEBOOK: https://www.facebook.com/SunwellProject/?fref=ts

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCk6wF4KhrLM24vV1qTXb31Q

_____________________________________________________________________________________________

Cóż możemy jeszcze dodać... Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do gry na Sunwellu. Pamiętajcie - sami tego niepowtarzalnego klimatu nie stworzymy. Pomóżcie nam wspólnie znów tworzyć historię. Do zobaczenia już wkrótce!

*Jest to planowana data, która może jednak nieznacznie ulec zmianie, choć postaramy się tego uniknąć.

Pani Kasia

Pani Kasia

Aha czyli xinef i pussy nie prowadzą tego projektu anymore? 

giphy.gif

Pani Kasia

Grałem u was od początku praktycznie, przeżywałem wzloty i upadki serwera tak samo jak wy, znam jednego z założycieli osobiście ale to co wyprawiało się przez ostatnie 2 lata serwera i to co wyprawia się teraz to jest porażka..

Najpierw pisaliście (jeszcze na sunwell) że macie dosyć serwera, że ludzie za tyle lat nieprzespanych nocy nawet nie powiedzą dziękuję, że znalazła się inna "poważniejsza" praca i co nie pykło ? 

To po co w takim razie zamykać serwer i stawiać go od nowa po jakimś czasie? To lepiej mogliście go nie wiem dać na przechowanie, sprzedać w jakieś dobre ręce żeby w razie W mieć do czego wracać bo jak dobrze wiemy core to nie wszystko...

Bodajże 4 miesiące przed zamknięciem serwera na stronie pojawiła się wersja EN oraz forum na którym była pustka (może z 5 tematów). Fajny pomysł z tym tylko że jakoś tak nie przybywało tych ludzi na serwer.. A dlaczego? Bo polskie community dosłownie wyżarło mniejszą społeczność ale teraz gdy serwer otworzy się od nowa i cytuję "-Całkowicie międzynarodowy charakter serwera, z językiem angielskim jako podstawowym w grze i na forum" to wiadomka ludzi będzie znacznie więcej. Atlatiss nie tylko wziął od was bazę danych ale i podsunął pewną myśl zgadza się ? Większość grających ludzi z sunwella przeszło już na cata, mopy, wody i przez te pół roku każdy z nich czegoś tam już się dorobił i wątpię aby teraz ktoś z  chciał wracać i tyle lat pielęgnować swoją postać od nowa (wszystkie dostępne achi, mounty itp)... Trzeba będzie zebrać nowych ludzi a na dzień dzisiejszy nowe serwery WOTLK to niewypały po 100 osób online (nawet z waszym CORE) ludzi już to nie kręci ludzie już w to grali, oczywiście znajdą się i tacy co zagrają ale chodzi mi tu o większość.. Moim zdaniem to już nie będzie ten sam stary dobry sunwell co był no ale co nie zmienia faktu że życzę wam obciążenia serwerów i dodatkową parę rąk aby to wszystko ogarnąć :)

Pozdrawiam U...!

Edytowano przez Galnik

Kolego ale wiesz, że założyciele Sunwella nie mają nic wspólnego z tym serwerem ?

Przynajmniej tak piszą ludzie.

Pani Kasia

Z tego co widziałem w ekipie serwera jest pare person z poprzedniej ekipy ( GM, Moderator ). Poczytałem troche na forum ich nowe "postanowienia" i to jest śmieszne:

2. NIE BĘDZIEMY karać nikogo za ninjowanie itemów. Na raidy z pug'iem idziecie na własną odpowiedzialność, a jeśli chcecie uniknąć ninjów, zalecamy zbierać raid samemu lub szukać zgranej gildii. Nie wyobrażam sobie, żebyśmy mieli rozstrzygać nie wiadomo ile spraw o ninja loot.

Sam zawitam na serwie w hordzie.

1377430129-U769346.png

Kaska ze sprzedaży się kończy to pora ponownie wyjebać na hajs graczy? :D Masakra

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Kaska ze sprzedaży się kończy to pora ponownie wyjebać na hajs graczy? :D Masakra

To inna administracja.

Liczę że wypali, i będzie dobry online. Osobiście na starym sunku spędziłem +-5 lat, poźniej tułałem sie po wszystkich dodatkach, nawet retailu ale im nowszy dodatek tym bardziej gra jakoś traci "smak".

Moim zdaniem ludzie już nie zaufają domenie "Sunwell" . Ja jak bym miał znów coś robić wystartował bym z czymś nowym a nie grzebał w serwerze który dosłownie padł z dnia na dzień. Nie ma już gwarancji sunwell już nie jest domeną stabilności. Moim zdaniem powinniście zacząć projekt od 0 inna nazwa etc co może przyciągnie ludzi. Nie zagram pozdrawiam!

Sunwell wciąż jest kojarzony ze stabilności itp... serwer nie upadł a został zamknięty, to duża różnica. Ile już było takich nowych serwerów ? Mnóstwo, a ile wypaliło ? Żaden.

Nazwa Sunwell to jedyna rzecz co może przyciągnąć graczy i dobrze że z niej skorzystali bo równie dobrze mogliby nawet nie próbować uruchamiać serwera.

Nazwa sunwell kojarzy mi się bardzo dobrze, tylko po jego zamknięciu całkowicie zrezygnowałem z privów nie ma i nie będzie tak stabilnego serwera jak sunwell.

powie mi ktos czemu nie moge rejestować konta  na forum mam tylko "zaloguj sie" jak zrobic konto?

powie mi ktos czemu nie moge rejestować konta  na forum mam tylko "zaloguj sie" jak zrobic konto?

Na konto na ich forum logujesz sie tym samym loginem i hasłem co na stronie.

1377430129-U769346.png

To się może podziel z resztą? Przeciążenie jakieś czy cuś?

Informacja z ich proflu na FB

Minęła godzina 12:00.

Ponad 5 400 osób próbuje się się z nami połączyć 1f609.png;) To na prawdę dużo i za to bardzo dziękujemy 1f609.png;)

Serdecznie także przepraszamy za kłopoty z połączeniem, mamy problemy z DDOSami, sytuacja niebawem zostanie opanowana

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 710 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...