Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Nemezis Bot Manager [GUI] [PROXY] [LIMIT POKEMONÓW/POKESTOPÓW] [Wiele języków] [Stoper]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorka ale mam pytanko. Co to znaczy nazwa użytkownika i hasło PTC? Moge się tutaj normalnie zalogować do mojego konta pokemon go które mam i będzie to to tam działać?

A masz konto stworzone przez Google czy Pokemon Trainer Club?

Opublikowano

 

Sorka ale mam pytanko. Co to znaczy nazwa użytkownika i hasło PTC? Moge się tutaj normalnie zalogować do mojego konta pokemon go które mam i będzie to to tam działać?

A masz konto stworzone przez Google czy Pokemon Trainer Club?

 

Jedyne konto jakie tworzyłem to na srajfonie po ściągnięciu pokemon go. To tak nie działa i musze jakieś inne konta robić czy jak?

Opublikowano

 

 

Sorka ale mam pytanko. Co to znaczy nazwa użytkownika i hasło PTC? Moge się tutaj normalnie zalogować do mojego konta pokemon go które mam i będzie to to tam działać?

A masz konto stworzone przez Google czy Pokemon Trainer Club?

 

Jedyne konto jakie tworzyłem to na srajfonie po ściągnięciu pokemon go. To tak nie działa i musze jakieś inne konta robić czy jak?

 

No, ale stworzyłeś na Google czy PTC? Bo są dwie możliwości do wyboru. I pewnie musisz wybrać przy logowaniu w bocie czy grasz na Google, czy na PTC. :)

Opublikowano

GUI wygląda przyjemnie, aczkolwiek samo tłumaczenie to wyszłoby lepiej w Podstawówce. Ogólnie to oni i tak już wiedzą, że lecisz na bocie z taką prędkością i w Sydney bez proxy na IP z PL. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Pytanie czy przy zwiekszonej ilosci pokestopow i zlapania pokemonow na 24h wyłapie bana ? 2 sprawa podesle ktos swoj config ? bd wdzieczny

Edit i ciagle mi wywala cos takiego... jak mam to ustawic -.- ?  

mam ten sam problem, poradziles Sobie jakos?

Opublikowano

Wyskakuje mi blad ze nie ma pokestopow w poblizu, lokalizacja sie zmienila czy jak?

Prawdopodobnie złapałeś softa. 

 

jak sie ustawia w tym bocie aby nie sprzedawalo pokemonow tych lepszych tylko je zostawialo

W configu, w folderze Config. 

 

Tutaj sobie pozmieniaj według swoich upodobań:

  "KeepMinCp": 1250,
    "KeepMinIvPercentage": 90.0,
    "KeepMinLvl": 6,
Opublikowano

wie ktos moze jak sie aktywuje incubatory oraz jajka na 2x dosw i te jajka co sie wykluwaja poksy  ? czy nie ma takiej mozliwosci w tym bocie

Opublikowano

Dzieki, a moglbym jeszcze prosic o latitude i longitude Parku Chorzowskiego? bede wdzieczny :P

Chodzi o Park Śląski w Chorzowie? 

Jak tak, to takie kordy: 50.2934665, 18.9752283

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...