Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Nowe Skile New Bronie Widok Iskierek By Michal Metinek


czy ci sie podoba  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ci sie podoba?

    • Tak
      12
    • Nie mam zdania
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D dzis dodaje new skile i wyglad broni zbroi dla kazdego ale to unikalne skile by ja dla wojownika body .mental gz wyglada

http://www.speedyshare.com/files/22793820/PC.rar

oto zamieszcem link do oto skili

 

maly slowniczek obslugi pliku

 

-sciagnac

-uzyc winrara

-przeniesc plik do folderu metin 2

- plik przeniesc do podfolderu Pack

-rozpakowac

-pojawi sie nam komunikat czy zamienic naciskamy tak

- jezeli wam sie nie spodoba wystarczy skopiowac folder pack i gotowe i pozniej od nowa wkleic :D

 

Zakaz kopiowania tematu na inne fora bez mojej zgody

 

Zrobiono By Michal MEtinek

ss

http://yfrog.com/j20604211945j

Opublikowano

noo dodaj cos bo tak to nic nie wiadomo...

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Daj ss'y filmik cokolwiek Boshe po co robiłeś temat skoro nawet nie chcesz dać ss'ów lub filmika

 

ŻAL

Daruj sobie takie kolorki. A pokemońskie "boshe" pisz gdzie indziej, oczywiście zaraz zostane zminusowany.

 

 

 

 

@Topic

 

 

Czekamy cierpliwie na ss'y

Opublikowano

OMG ZAL DAJ SS ( NIENAWIDZE NEO)

 

Tylko neo mówią ciągle "żal" i to dużymi literami.

 

 

Jest tu ktoś normalny?

 

 

 

Co do ss'a

 

mogłeś dać więcej no ale ok.

Gość Mounthains
Opublikowano

Czemu mnie dopisałeś w tuta, skoro ja nawet nie widziałem że go robisz? Fail

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...