Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu nikt nie stawia serwerów hamachi?


PPaN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co to sie dzieje ze nikt nie stawia hamachi pvp dla zabawy?

 

jesli napisalem w zlym dziale prosze o przeniesienie tematu a nie wlepianiu pkt...

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

Po co skoro teraz nie problem o sponsora, który wyłoży kase na serwer dedykowany, reklame i tak dalej? 

wlasnie kazdy i potem powstaaj takie buggarisy albo inne wsio 

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

Może jakby dodali przydomek vps/hamachi to by więcej było. Teraz nie opyla się stawiać serwerów na hamachi jak za grosze możemy mieć vps'a :)

Za grosze to znaczy ile ? :) 

 

co to sie dzieje ze nikt nie stawia hamachi pvp dla zabawy?

 

jesli napisalem w zlym dziale prosze o przeniesienie tematu a nie wlepianiu pkt...

To postaw coś sam :) jakiś 4fun

93240497497637605478.jpg

Opublikowano

 

Może jakby dodali przydomek vps/hamachi to by więcej było. Teraz nie opyla się stawiać serwerów na hamachi jak za grosze możemy mieć vps'a :)

Za grosze to znaczy ile ? :)

 

co to sie dzieje ze nikt nie stawia hamachi pvp dla zabawy?

 

jesli napisalem w zlym dziale prosze o przeniesienie tematu a nie wlepianiu pkt...

To postaw coś sam :) jakiś 4fun

 

nie potrafie dlatego nie stawiam 

a brakuje  czegos tak po prostu 4fun

57902b28774feb9a0301c579530ab27f.jpg

Opublikowano

 

Może jakby dodali przydomek vps/hamachi to by więcej było. Teraz nie opyla się stawiać serwerów na hamachi jak za grosze możemy mieć vps'a :)

Za grosze to znaczy ile ? :)

 

co to sie dzieje ze nikt nie stawia hamachi pvp dla zabawy?

 

jesli napisalem w zlym dziale prosze o przeniesienie tematu a nie wlepianiu pkt...

To postaw coś sam :) jakiś 4fun

 

Vps za 30zł starczy na 20-30 graczy. Więc po co stawiać serwer na hamachi ?

IDcncno.png

Opublikowano

mintshost np. 

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

A po co im hamachi jak biorą gotowce i od razu na dedyka wstawiają pod is a potem serwer za miesiąc pada

Opublikowano

By może postał ale hajs sie zgadza XDD

Prace nad pierwszym, solowym serwerem rozpoczete zostana dnia ------ :

 


- Kompletowanie pomysłu - 71%


- Serwer : * Strona clienta - 2% * Strona serwera - 5%


- Strona - 0%


- Forum - 0%

Opublikowano

Gotowce + tanie hostingi, ludzie stawiają serwery tylko czysto pod zarobek a kiedyś serwery hamachi służyły tylko do zabawy i teraz nikomu nie chcę się tym zajmować bo mogą zarobić łatwe pieniądze.

Opublikowano

Gotowce + tanie hostingi, ludzie stawiają serwery tylko czysto pod zarobek a kiedyś serwery hamachi służyły tylko do zabawy i teraz nikomu nie chcę się tym zajmować bo mogą zarobić łatwe pieniądze.

 Dokładnie jak to wy zrobiliście nas w balona na Antarisie ,kasa sie zgadza i koniec wsparcia . Mieliscie  bardzo łatwe pieniąąądze  i ludzi głęboko w Du....e.

 

Nie pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W tych czasach wszyscy leca na hajs a hamachi wiadomo zysku nie przyniesie.

i Przez to taka chujowizna..

W sumie to chętnie postawiłbym hamachi aczkolwiek mój internet na to nie pozwala :D 

Opublikowano

 

 

Może jakby dodali przydomek vps/hamachi to by więcej było. Teraz nie opyla się stawiać serwerów na hamachi jak za grosze możemy mieć vps'a :)

Za grosze to znaczy ile ? :)

 

co to sie dzieje ze nikt nie stawia hamachi pvp dla zabawy?

 

jesli napisalem w zlym dziale prosze o przeniesienie tematu a nie wlepianiu pkt...

To postaw coś sam :) jakiś 4fun

 

nie potrafie dlatego nie stawiam 

a brakuje  czegos tak po prostu 4fun

 

A mało poradników masz na forum albo YT jak postawić serwer hamachi? 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...