Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ts.pvp.org.pl PvP - Twój serwer TeamSpeak3


PGS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prezencja bardzo ładna, estetycznie wykonana.

 

Teamspeak z wyglądu, bardzo prosty i estetyczny, nie ma tych beznadziejnych pogrubionych ozdób jak na 90% serwerach co daje plus. Jedynie to dziwny układ, administracja na dole, lepiej jakby była wyżej myślę. Specyficzny układ i musiałbym posiedzieć troszkę czasu aby się do niego przyzwyczaić. Coś nowego, różni się od innych, także wielki plus.

 

Polecam i pozdrawiam!

Opublikowano

Oni już 3-4 raz tu robią nowy temat serwera. Pewnie stare ts poleciały za craki na serwerze. Osobiście nie polecam Serwera.

Specjalista
Opublikowano

Oni już 3-4 raz tu robią nowy temat serwera. Pewnie stare ts poleciały za craki na serwerze. Osobiście nie polecam Serwera.

 

Licencja jest w pełni legalna. Musieliśmy zrobić nowy temat bo raz odszedł na vROOT i usunął reklame a drugi raz tak zostało dogadane z administracja działu TS3 ponieważ autor wcześniejszego nie mógł go odświeżać... Tyle w temacie

Opublikowano

Polecam. Byłem tam administratorem przez dłuższą chwilę i bardzo dobry ts.

 

- Administracja jest szybka oraz pomocna, do tego zna się na tym co robi

- Serwer posiada kilka music botów i bota funkcyjnego co bardzo ułatwia robotę

- Wygląd ts'a też jest w miarę ładny

 

Polecam jeszcze raz ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...