Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ułatwienie eventu "Znajdz GM"


TheGreatLee39

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie powiem bo forum na tym ucierpiało i to bardzo ;)

Dział powinien być już dawno ukryty, szkoda w ogole spoglądać na te kategorie antarisa...

Ja się świetnie bawię jak czytam co się dzieje na tym serwerze  :lenny:

I chyba nie ja jeden  :yay:

beV5mzZ.png

Opublikowano

 

Nie powiem bo forum na tym ucierpiało i to bardzo ;)

Dział powinien być już dawno ukryty, szkoda w ogole spoglądać na te kategorie antarisa...

Ja się świetnie bawię jak czytam co się dzieje na tym serwerze  :lenny:

I chyba nie ja jeden  :yay:

 

hehe ba, nie dość, że się dobrze bawię to i lajki nabijam :D

 

Cyrk.png

Opublikowano

 

 

Nie powiem bo forum na tym ucierpiało i to bardzo ;)

Dział powinien być już dawno ukryty, szkoda w ogole spoglądać na te kategorie antarisa...

Ja się świetnie bawię jak czytam co się dzieje na tym serwerze  :lenny:

I chyba nie ja jeden  :yay:

 

hehe ba, nie dość, że się dobrze bawię to i lajki nabijam :D

 

Za ogłoszenie prawdy zawsze jakieś lajki wpadają także nic dziwnego. :P

@Bagietka gdzie nasz kochany support team!?

Opublikowano

 

 

 

Nie powiem bo forum na tym ucierpiało i to bardzo ;)

Dział powinien być już dawno ukryty, szkoda w ogole spoglądać na te kategorie antarisa...

Ja się świetnie bawię jak czytam co się dzieje na tym serwerze  :lenny:

I chyba nie ja jeden  :yay:

 

hehe ba, nie dość, że się dobrze bawię to i lajki nabijam :D

 

Za ogłoszenie prawdy zawsze jakieś lajki wpadają także nic dziwnego. :P

@Bagietka gdzie nasz kochany support team!?

 

Daj jej spokój przecież ona jest zbyt zajęta integracją z graczami... Ups sorry na tym serwerze nie ma graczy bo nikt już nie gra :yay:xD 

LIKE

LIKE

LIKE

Opublikowano

Pewnie wyjechali na wakacje za nasz hajs xD. Potem napiszą, że byle właśnie na nich i nie mieli czasu na server. Każdy potrzebuje wakacji, wybaczcie już Was nie porzucimy xD

Opublikowano

 

Za ogłoszenie prawdy zawsze jakieś lajki wpadają także nic dziwnego. :P

 

@Bagietka gdzie nasz kochany support team!?

 

Wszelkie pytania proszę kierować na support.antaris.pl a nie spamować w tematach nieodpowiednich do takich dyskusji.

 

ups, na supporcie przerwa techniczna, no cóż

beV5mzZ.png

Opublikowano

Piszecie tu jak największe pokrzywdzone przegrywy bez życia, które są smutne, bo nie mają serwera w metinie, który chcieli.

Myslalem, ze ja jestem najwiekszym przegrywem.

Opublikowano

 

Piszecie tu jak największe pokrzywdzone przegrywy bez życia, które są smutne, bo nie mają serwera w metinie, który chcieli.

Myslalem, ze ja jestem najwiekszym przegrywem.

 

jesteś, nic się w tej kwestii nie zmieniło XDDDDDDDDDDD

 

@Ememenss ty już miałeś swoje 5 minut podczas beta testów i coś ci nie wyszło

Opublikowano

@Ememenss ty już miałeś swoje 5 minut podczas beta testów i coś ci nie wyszło

 

Co mi nie wyszło jak znalazłem co się dało znaleźć xD. Jeszcze nas 3 w sumie na tej becie było.. Nie moja wina, że ten serwer był niegrywalny i bez połowy rzeczy w poniedziałek jak w sobotę był start. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...