Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto steam [Sniper Elite 3, Euro Truck Simulator 2, CS:GO Silver 1]


Gość Kinga Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto steam z grami : Sniper Elite 3, ETS 2, CS:GO wraz z rangą silver 1. Konto nie miało NIGDY bana. Na koncie są jakieś itemki, karty z wartością ok. 1E+.

 

Metoda kontaktu: PW mpc

Opis rzeczy: Konto steam z grami : Sniper Elite 3, ETS 2, CS:GO wraz z rangą silver 1. Konto nie miało NIGDY bana. Na koncie są jakieś itemki, karty z wartością ok. 1E+.

 

Oczekiwana/oferowana cena: 50 zł paysafecard albo w skinach cs!

 

Ceny gier na steam: ETS - 20 Euro + 2DLC (jedno DLC za 10EURO), Sniper Elite 3 - 46 Euro, CS:GO - 14 EURO. Oczywiście nie chce 100% tej kwoty a jedynie jakąś część!

 

Zdjęcia/inne informacje:

 

 

7802914723691881389359.png

1881414723692041389359.png

7509914722896941389359.png

3776114722897201389359.png

9418214722897371389359.png

 

 

 

Jeśli chciałby ktoś sprawdzić czy na tym koncie są te gry itp to pw, dam link do profilu. 

Opublikowano

 

Ref, konto sprzedam za 50 zł paysafecard albo skiny w cs. 

Serio psc i skiny? Nikt ci tego nie kupi xD

 

@antyblezur

dobre pomaranczowe, legit

 

jedynie takie cos bo z konta bankowego nie korzystam, paypal to syf i tylko to mi zostaje ;DDD

Opublikowano

 

 

Ref, konto sprzedam za 50 zł paysafecard albo skiny w cs. 

Serio psc i skiny? Nikt ci tego nie kupi xD

 

@antyblezur

dobre pomaranczowe, legit

 

jedynie takie cos bo z konta bankowego nie korzystam, paypal to syf i tylko to mi zostaje ;DDD

 

Dlaczego nie korzystasz xD

PayPal owszem, to syf pod względem wielu rzeczy. Ale poza przelewem bankowym jest to nadal najlepsze rozwiązanie.

 

Żeby ci zapłacić ktos musi zapierdalać do sklepu po paysafecarda, na c**j? :)

Moja oficjalna strona! :)

http://socketbyte.pl/ 

Opublikowano

 

 

 

Ref, konto sprzedam za 50 zł paysafecard albo skiny w cs. 

Serio psc i skiny? Nikt ci tego nie kupi xD

 

@antyblezur

dobre pomaranczowe, legit

 

jedynie takie cos bo z konta bankowego nie korzystam, paypal to syf i tylko to mi zostaje ;DDD

 

Dlaczego nie korzystasz xD

PayPal owszem, to syf pod względem wielu rzeczy. Ale poza przelewem bankowym jest to nadal najlepsze rozwiązanie.

 

Żeby ci zapłacić ktos musi zapierdalać do sklepu po paysafecarda, na c**j? :)

 

Na zdrowie mu wyjdzie xD

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...