Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o wycenę aktualnej karty graficznej i polecenie innej


Gotenksx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym się zapytać ile dostanę za moją używaną kartę Gigabyte GTX 650 1GB.

 

 

A po drugie. Chciałbym się dowiedzieć czy dostanę jakąś kartę lepszą wydajnościową od tej wyżej tak gdzieś 200-400 zł max.

 

Moja płyta główna to: GIGABYTE GA-B75-D3v

 

Zasilacz: CHIEFTEC 500W.

 

Procek - Intel i3-3220

Opublikowano

Co do cen kart graficznych to najlepszym wyznacznikiem jest alledrogo. ;)

Znajdź tam konkretnie swoja kartę po ile stoi i będziesz wiedział dokładnie ile jest warta.

Wartość jej sprawdzaj w danym momencie co chcesz sprzedać bo generalnie z czasem spadają, o ile to nie przewidzisz dokładnie.

Opublikowano

Co do cen kart graficznych to najlepszym wyznacznikiem jest alledrogo. ;)

Znajdź tam konkretnie swoja kartę po ile stoi i będziesz wiedział dokładnie ile jest warta.

Wartość jej sprawdzaj w danym momencie co chcesz sprzedać bo generalnie z czasem spadają, o ile to nie przewidzisz dokładnie.

Jak juz to OLX, ceny na allegro czesto sa zawyzone. (przed prowizje allegro itp). 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Warto też zwrócić uwagę na grafę HD 7870 jest trochę lepsza od GTX 660, a i taniej można ją wyrwać.

Ja sobie grafiki porównuję zazwyczaj tu:

http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Ewentualnie szukać testów pod konkretne gry, bo czasami jedna preferuje Nvidie inna AMD.

Może też tu:

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/geforce-gtx-660-vs-radeon-hd-7870

 

A jak zależy ci by była cicha i mało Wat brała to GTX 750Ti (bo GTX 950 to póki co jeszcze drogie, chyba że jakimś fartem by była do 400zł to sam bym się może skusił ;) ).

Opublikowano

Warto też zwrócić uwagę na grafę HD 7870 jest trochę lepsza od GTX 660, a i taniej można ją wyrwać.

Ja sobie grafiki porównuję zazwyczaj tu:

http://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

Ewentualnie szukać testów pod konkretne gry, bo czasami jedna preferuje Nvidie inna AMD.

Może też tu:

http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/geforce-gtx-660-vs-radeon-hd-7870

 

A jak zależy ci by była cicha i mało Wat brała to GTX 750Ti (bo GTX 950 to póki co jeszcze drogie, chyba że jakimś fartem by była do 400zł to sam bym się może skusił ;) ).

Ale 750ti jest srednio oplacalna, za drogie uzywki, a nowki to pare dych wiecej i masz lepsze karty. (rx460 czy r7 370 nawet)

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...