Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]ItemShop dla twojego serwera minecraft 1.4 NOWA WERSJA!


bojawiem55

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedam MCSHOP wersja 1.6 NOWA WERSJA!

 

Opis sklepiku

Projekt MCSHOP jest sklepikiem tworzonym od podstaw. Dzięki dobremu kontaktowi z właścicielami serwerów minecraft wdrążyliśmy innowacyjne funkcję oraz zautomatyzowaliśmy wiele kroków

Co posiada:

  • Instalator/Aktualizator
  • Rozbudowany panel administracyjny
  • Płatności typu: SMS,PAYPAL,PRZELEW,PAYSAFECARD
  • Pełna integracja
  • Mobilność
  • Wiele rodzai styli co tworzy twój sklepik unikatowym!
  • Wiele układów ofert! (Dopasuj oferty jak ci pasuje!)
  • Darmowe aktualizacje / Wbudowany aktualizator!
  • Statystyki zakupów
  • Ogłoszenie

Aktualnie zintegrowany z ProftiSms,MintsHost,MineServ,FPSHOST,InterSMS,MicroSMS,HomePay(SMS oraz Przelew automatycznie),SIMPAY,LvLup.pro(Możliwe dodanie innego api na życzenie za darmo)

AUTOMATYCZNA PŁATNOŚĆ PAYSAFECARD!

Wygląd:

5.jpg

1.jpg

6.jpg

 

2.jpg

7.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

 

 

Instalacja sklepiku (film)

Demo:http://www.demosklepik.ihmc.pl/

 Po hasło do panelu admina zapraszam na pw)

Cena:30zł 

 

Kontakt

Skype:danio2512 
GG:49674465
Email:[email protected]

Opublikowano

Aktualizacja sklepu wersja 1.4


Dodano:


-  Możliwość zmiany układu ofert


-  API LvLup.pro


- Api Fiberhost


- Poprawki zgłoszone przez użytkowników


Opublikowano

Jaki sens jest korzystać z twojego ItemShop'u skoro hostingi oferują darmowe? -_-

Opublikowano

Osobiście polecam, coś mi nie działało, bo w pliku konfiguracyjnym źle postawiłem znaczek (nie, nie średnik :P) i bezproblemowo po napisaniu w kilka minut problem został naprawiony. Wszystko pięknie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...