Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft nie chce się włączyć


Everetern

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy mógłby mi ktoś pomóc? Podczas ładowania się mc występuje crash

logi:

 

 

---- Minecraft Crash Report ----
// Everything's going to plan. No, really, that was supposed to happen.

Time: 23.08.16 20:42
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at bao.ag(SourceFile:340)
    at bao.f(SourceFile:713)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)


A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at bao.ag(SourceFile:340)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
    at bao.f(SourceFile:713)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)

-- System Details --
Details:
    Minecraft Version: 1.7.10
    Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1
    Java Version: 1.8.0_25, Oracle Corporation
    Java VM Version: Java HotSpot 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
    Memory: 169280096 bytes (161 MB) / 255066112 bytes (243 MB) up to 1060372480 bytes (1011 MB)
    JVM Flags: 6 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -Xmn128M
    AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
    IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
    Launched Version: 1.7.10
    LWJGL: 2.9.1
    OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
    GL Caps:
    Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
    Type: Client (map_client.txt)
    Resource Packs: []
    Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
    Profiler Position: N/A (disabled)
    Vec3 Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
    Anisotropic Filtering: Off (1)

Opublikowano

@Everetern

 

Zainstaluj lub zaktualizuj sterowniki karty graficznej

Dziena za pomoc ;').

 

A występował ci ten problem wcześniej?

Problem już rowiązałem, nowy pc i te sprawy.

 

Jak odblokować żeby mieć więcej niż stałe 60fpsów?

Opublikowano

Wejdź w ustawienia graficzne.

Czyli klikasz ESC wchodzisz w ustawienia graficzne i tam jest opcja na ilość fps i ustawiasz na nieograniczone możesz jeszcze pobrać optifine

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Wejdź w ustawienia graficzne.

Czyli klikasz ESC wchodzisz w ustawienia graficzne i tam jest opcja na ilość fps i ustawiasz na nieograniczone możesz jeszcze pobrać optifine

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Tak zrobiłem, dalej mam 60fpsow.

Opublikowano

 

Wejdź w ustawienia graficzne.

Czyli klikasz ESC wchodzisz w ustawienia graficzne i tam jest opcja na ilość fps i ustawiasz na nieograniczone możesz jeszcze pobrać optifine

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Tak zrobiłem, dalej mam 60fpsow.

@Edit jak na chwile przymknę mc i szybko go otworzę to mam więcej fpsów po czym spadają do 60.

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...