Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać Dungeon i NPC od dungeonów na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym dodać dungeon na serwer mam pliki lastivi i chciałbym aby na moim serwerze znajodwały się te dungeony co na lastivi.

 

Chciałbym także aby za tp na dungeony odpowiedzialny był npc

 

teraz mam do was pytanie:

 

Jak dodać dungeon na serwer?

Czy do klienta także muszę cos dodać?
 

Opublikowano

Chciałbym dodać dungeon na serwer mam pliki lastivi i chciałbym aby na moim serwerze znajodwały się te dungeony co na lastivi.

 

Chciałbym także aby za tp na dungeony odpowiedzialny był npc

 

teraz mam do was pytanie:

 

Jak dodać dungeon na serwer?

Czy do klienta także muszę cos dodać?

 

 

Skoro piszesz że masz pliki lastivi to z tego co wiem tam już są dungi więc w czym masz problem do questa zobaczyć ?

Opublikowano

nieeee ja pracuje na "swoich" a lastivia mam bo tam były dungeony które chciałem sobie "pożyczyć"

 

tylko pytanie które pliki zapozyczyc z sf lastivi 

oraz czy musze cos do klienta dodawac

Specjalista
Opublikowano

Bierzesz questa z lastivi  (usr/home/mt2/share/locale/poland/quest),edytujesz go pod siebie i dodajesz na serwer.

Do clienta nie dodajesz dunga,ewentualnie mape itp..

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Bierzesz questa z lastivi  (usr/home/mt2/share/locale/poland/quest),edytujesz go pod siebie i dodajesz na serwer.

Do clienta nie dodajesz dunga,ewentualnie mape itp..

no okej mam questy dungeonów

wgrałem je na serwer

 

wziałem skopiowałem folder dungeon i zamieniłem go z moim z plików

 

co jeszcze powinienem dodać aby móc wejść na dungeon?i  żeby wszystko działało

Opublikowano

no dodajesz mapke i to wszystko ?? 

 

potem sprawdzasz w quescie id npc który to mówi przywołujesz go do sb i wbijasz ??..

Aniela Bogusz [*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...