Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisywanie haseł w kliencie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy posiada ktoś gotowe wpisy ( cos jak z tego tematu

) które dodza mi do klienta opcje zapisu 4 kont?

Ma ktos taki bajer?
czy musze sam sobie to zrobić?


pytam się bo wolałbym nie grzebać w kliencie za bardzo jeżeli jest to możliwe :D :D :D

A tak na serio to po co mam cos robić skoro może ktoś ma gotowca :3 :D ( wiem zasrany leń ze mnie :D )

ale znajomi co sobie pykaja na serwerze już mi tak 4 litery trują że oszaleją z tym ciągłym wpisywaniem loginu i hasla do gm'a ,buffa i main konta :D

Opublikowano

Słuchajcie mam problem mam ten punkt:

2. w loginwindow.py - plik odpowiada za to co widać podczas logowania: okienka, pozycja okienek, linie, tła itp. Tu definiuje się pola / buttony jak to ma wyglądać i gdzie.
- wystarczy skopiować jedną sekcję board najlepiej ## ConnectBoard (byle nie klawiatury numerycznej, bo długa jest), w dowolne miejsce, najlepiej pomiędzy ## tak żeby nie popsuć tego co już istnieje, zmienić nazwę sekcji (oczywiście nazwy sekcji z p. 1 i p. 2 muszą być zgodne) i współrzędne. Wewnątrz board wspólrzedne są względne, dlatego przesuwamy całą sekcję, ułatwia to pozycjonowanie. Proponuje zacząć o tego punktu, bo od razu widać efekty.

 

i tą zawartość

 

## SaveBoard

{
"name" : "ConnectBoard",
"type" : "thinboard",
 
"x" : (SCREEN_WIDTH - 208) / 2,
"y" : (SCREEN_HEIGHT - 410 - 35),
"width" : 208,
"height" : 30,
 
"children" :
(
{
"name" : "ConnectName",
"type" : "text",
 
"x" : 15,
"y" : 0,
"vertical_align" : "center",
"text_vertical_align" : "center",
 
"text" : uiScriptLocale.LOGIN_DEFAULT_SERVERADDR,
},
{
"name" : "SelectConnectButton",
"type" : "button",
 
"x" : 150,
"y" : 0,
"vertical_align" : "center",
 
"default_image" : "d:/ymir work/ui/public/small_button_01.sub",
"over_image" : "d:/ymir work/ui/public/small_button_02.sub",
"down_image" : "d:/ymir work/ui/public/small_button_03.sub",
 
"text" : uiScriptLocale.LOGIN_SELECT_BUTTON,
},
),
},

 
 
nie wiem jakie nazwy sekcji gdzie wpisać :/ pomoże ktoś?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...